Magazin

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN DÜZENLENEN DEFİLE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

Ankara ve İstanbul Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu adı altında gerçekleştirilen Mehmet Köymen defilesi büyük ilgi gördü. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen gecede moda tasarımcısı Mehmet Köymen, Ankara ve İstanbul Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu Başkanı Şenay Dağlı, Gül Ergi, Deniz Akkaya, 15 Temmuz şehit polislerinin aileleri için altın kalp oldu.


Gelirin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı’nda şehit düşen polislerin ailelerine eğitim bursu olarak verileceği geceye katılacak olan cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Gül Ergi, “15 Temmuz’da Ankara Gölbaşı’nda şehit düşen polislerin ailelerine bir nebze de olsun katkıda bulunmak vatandaşlık görevidir” dedi.

Kokteyl ile başlayan gecede, emeği geçen ve sponsor olan kurumlar için defile öncesi plaket takdimi gerçekleştirildi. Plaket töreninin ardından ailelere bağışlanmak üzere ünlü antikacı Uğur Batur, mini bir müzayede düzenledi. Çeşitli objelerin satıldığı müzayedede antika eserler alıcı buldu. Bretz Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Ata, tango partneri ile konuklara defile öncesi unutulmaz bir şov gerçekleştirdi. Şovun ardından ise koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı  Mehmet Köymen’in birbirinden şık kostümleri, profesyonel mankenlerin üzerinde konukların görseline takdim edildi.Defilede Tuğçe Sarıkaya, Gözde Coşkun, Özlem Karaoğlu, Olga Fabi, Sibel Demiralp, Marina Federenko, Dilara Önbey, Melike Yalnız , Melisa Alagöz gibi dereceli güzeller podyuma çıktı.

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu Başkanı Şenay Dağlı, gecenin anlam ve önemine değinerek, “Sevgili ve saygıdeğer konuklarımız ,yardımsever dostlarımız bizi bu anlamlı gecede yalnız bırakmayıp yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Bilet satışları, müzayede ve defileden elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerinin çocuklarının eğitimi için kullanılacak” ifadelerini kullandı.

Arzu Çebi, Neşe Sert, İsmet Alpagut, İnci Gazioğlu, Buket Taşdelen ve Feryal Gülman da sunuculuğunu manken Deniz Akkaya’nın yaptığı geceye katılan tanınmış simalar arasındaydı.

15temmuz2

15temmuz1

15t7

15t6

15t4

15t3

 

 

Başa dön tuşu