Magazin

Aldatan erkekleri yakalama timi! Cazibe tuzağı!

Sadakatsiz erkekleri yakalamayı görev edinen Dani Bose, Sarah Beaudet, Georgia Rose ve Paige Woolen, güzelliklerini kullanarak erkekleri tuzağa düşürüyor. 4 kadın, evli olmasına rağmen kendilerine karşılık veren erkekleri eşlerine yakalatıyor.

DUL ROLÜ YAPMIŞ

OnlyFans modeli Dani Bose, 30 yıldır evli olan bir adamın, onunla cinsel ilişkiye girebilmek için dul numarası yaptığını söyledi. Karısının isteği üzerine, adamla iletişime geçen 31 yaşındaki Dani, 53 yaşındaki adama bir barda buluşmayı teklif etti.

Karısının öldüğü yalanını söyleyen adam, buluşma teklifini kabul etti. Bunun üzerine Dani, konuşmaları karısına yolladı.

Dani, “Buna oldukça şaşırdım. Kişisel olarak birinden bunu benim için yapmasını istemem ve kadınların neden bunu yapmak istediğini tamamen anlıyorum ve onlara yardım etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

SADECE 8’İ TESTİ GEÇTİ

20 yaşındaki Georgia Rose da kadınlardan yüzlerce mesaj alıyor ve eşlerinin sadakatini test etmesi isteniyor. Rose, bu testlerden birinde bir adamın hamile kız arkadaşını aldatmaya hazır olduğunu görünce şok yaşadığını söyledi. Hamile kadın müşteri, beş yıllık erkek arkadaşının kendisini aldatmaya hazır olduğunu öğrenince ilişkisini sonlandırdı ve Georgia’ya teşekkür etti. Georgia şu ana kadar yaklaşık 20 sadakat testi yaptı ve erkeklerin sadece 7 veya 8’i testi geçmeyi başardı.

Georgia, hangi müşterileri kabul edeceği konusunda katı kuralları olduğunu, yalnızca kadının güvensizlik için geçerli nedenleri varsa bu oyunu oynamayı kabul ettiğini söyledi. Georgia, “Önceden onay alıyorum ve bunun bir ayrılık sebebi olabileceğini söylüyorum. İnsanları sebepsiz yere test etmeniz gerektiğini düşünmüyorum” dedi.

OnlyFans modeli 23 yaşındaki Kanadalı SaraH Beaudet’in başına gelen de oldukça ilginç. Sahte bir Tinder profili açarak erkekleri tuzağa düşüren Sarah, bir adamın karısının engelli olduğunu ve bu yüzden ilişki yaşayamadığını belirterek “eğlenecek bir kadın” aradığını söylediğini anlattı.

Erkekleri ele veren Sarah, “Kadınlar çoğu zaman şok olurlar ve minnet duyarlar. Nadiren de bana kızdılar, ama biliyorum ki bu sadece yersiz bir öfke” dedi.

Paige Woolen ise timin en seksi güzellerinden. 28 yaşındaki Paige Woolen, sadık olmayan erkekleri cezbetmek için kışkırtıcı pozlarını kullandığını söyledi.

Evli veya sevgilisi olan erkeklerin kendisine çok fazla asılması üzerine bu işe başladığını söyleyen Woolen, “Birçok erkeğin kişisel hesabında kız arkadaşlarıyla profil fotoğrafları olduğunu fark ettim.

Kız arkadaşlarının, rastgele kızlara DM attıklarını bilip bilmediklerini merak ettim.

Bu yüzden Instagram’ın gücünü iyilik için kullanmak ve kadın takipçilerime yardım etmek istedim” diyor.

Başa dön tuşu