Magazin

Aleyna Tilki hemşire kıyafetiyle kamera karşısına geçti! Sosyal medya yıkıldı

Son dönemin en çok konuşulan ismi olmayı başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yaptığı açıklamalarının yanısıra sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni klibi ‘Tanırım İntiharı’ ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan 22 yaşındaki ünlü şarkıcı parçasının çıkış tarihini de klipte giydiği hemşire kıyafetiyle Instagram hesabından duyurdu.

Aleyna Tilki, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarına müjdeyi verdi. Tilki, 28 Ekim Cuma günü çıkacak olan yeni şarkısı ‘Tanırım İntiharı’ klibinden ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Tilki “Uzun zaman sonra ilk Türkçe şarkım ‘Tanırım İntiharı’ 5 gün sonra yayında” notunu düştü.

Son olarak taksicilere isyan ettiği paylaşımla gündeme gelen Aleyna Tilki, yeni şarkısının çıkış tarihini duyurduğu paylaşım ile Instagram’ı sallamayı başardı. Tanırım İntiharı şarkısının klibi için kameralar karşısına geçen ünlü isim yaptığı paylaşımda hasta odasında, hemşire kıyafeti ile çekildiği fotoğraf karesini kullandı. “Uzun zaman sonra ilk Türkçe şarkım” diyerek müjdeyi duyuran paylaşım kısa sürede binlerce beğeni alırken, Tilki’nin takipçileri ise adeta yorum yağmuruna tuttular.

Hemşeri kıyafeti ile sosyal medyayı sallayan Aleyna Tilki’nin pozununu altına hayranları “Böyle hemşire oldu da biz mi serum yemekten kaçtık?”, “Hemşire hanım beni muayene eder misin?”, “Böyle bir şey olabilir mi ya?”, “Ben hasta oluyorum arkadaşlar” gibi yorumlarda bulundular.

İşte Aleyna Tilki’nin Instagram’ı sallayan o fotoğraf karesi;

Her paylaşımı ayrı bir olay olan Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımda taksicilere tepki göstermişti. Ünlü şarkıcı kısa sürede gündem olan o paylaşımında taksi kullanmanın hayatının hatası olarak nitelendirmişti ve “Taksicilerin büyük bir bölümüne yazıklar olsun. Hayatımın hatası taksi kullanmak bu saatten sonra. Arkadaşlar imkanınız ve aklınız varsa taksi kullanmayın metro kullanın daha insani” ifadelerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu