Magazin

Aybüke Pusat’tan şok itiraf

2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilen Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e başvuru yaptı. İlk üçe girmeyi düşünmüyordum bile” sözleriyle şaşırttı.

Son dönemin popüler oyuncularından olan Aybüke Pusat’ın kendisi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

Hakkında bilinmeyenleri anlatan Pusat, Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtladı.

“BALE YAPARKEN ÇOK ACI ÇEKTİM”

Kariyerine baleyle başlayan Pusat, “Yaramaz bir çocuktum ve enerjimi atmam için ailem baleye yönlendirdi. Balenin bana kattığı en büyük şey oyunculukta elimi kolumu nereye koyacağımı öğrenmem oldu. Bale yaparken çok acı çektim. Her gününde büyük acılar, gözyaşları vardı” dedi.

“DANSI BIRAKMAN LAZIM”

Ancak baleyi erken yaşta bırakmak zorunda kalan 27 yaşındaki oyuncu, “Kas ağrılarım artmıştı. Doktorlar ‘Dansı bırakman lazım’ dediğinde büyük bir boşlukta kaldım. Ama şimdi iyi olduğunu görüyorum çünkü oyunculuğa başladım. Dans edemeyeceğim söylendiğinde depresyona girmiştim” ifadelerini kullandı.

“MISS TURKEY’E TESADÜFEN KATILDIM”

2014’te Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilen Aybüke Pusat, yarışmaya katılışının tesadüf eseri olduğunu söyledi. Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e başvuru yaptı. İlk üçe girmeyi düşünmüyordum bile. Üçüncü olunca da ne yapacağımı bilemedim. Oyunculukla ilgili hiçbir şey bilmeden kendimi oyuncu olarak buldum” şeklinde konuştu.

Aybüke Pusat’ın yarışmaya katıldığı dönem, 2014 Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Amine Gülşe birinci, Dilan Çiçek Deniz ise ikinci olmuştu.

“AŞIK OLUNCA DÜNYAM RENKLENİYOR”

Öte yandan aşık olduğunda bahar gelmiş gibi hissettiğini söyleyen Pusat, “Aşık olunca dünyam renkleniyor. Şu anda gayet renkli hayatım” dedi.

“İÇSEL DURUMUM İNİŞLİ ÇIKIŞLI”

Elle dergisine çarpıcı pozlar veren ünlü oyuncu, önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncunun ‘aşk’ tarifi de dikkat çekti.

Başa dön tuşu