Uncategorized

Baba Candır’a Yeni Karakterler!

TRT 1’in sevilen dizisi Baba Candır dizisi yeni karakterlerle güçleniyor. Ünlü spor spikeri Dilara Gönder ve Murat Prosciler dizinin yeni karakterlerine hayat verecek isimler olacak.

TRT 1’in Pazar akşamları yayınlanan sevilen dizisi Baba Candır kadrosunu güçlendirerek yoluna devam ediyor. Yeni sezonda yeni karakterle ve hikayelerle yoluna devam eden dizide Yufkacı Salih ve ailesinin başı Ayşegül ve Kadir ile bir hayli ağrıyacak.

Ünlü spor spikeri Dilara Gönder, Haluk’un eski nişanlısı Ayşegül Durusu karakterini canlandıracak. Haluk’un babası Hasan Başkan ve Ayşegül’ün babası Dursun Başkan gençliklerinde hem iş ortağı hem de iki yakın arkadaştır. Bu birliktelikten dolayı Haluk ve Ayşegül’ün de bütün çocukluğu birlikte geçmiştir. Beşik kertmesi gözüyle bakılan ikilinin yolları ve kalpleri üniversiteden sonra ayrılmış, karşılıklı yüzük atma ile nişanlılık sona ermiştir.

Yurtdışında çok iyi eğitim alarak güçlü ve hırslı bir iş kadını haline gelen Ayşegül, bir zamanlar yarısı babasına ait olan holdingi ele geçirmek ve Haluk’u Ece’den geri almak için mücadele edecek. Yıllardır Haluk’a karşı beslediği intikamını almak için aradığı fırsatı yakalamıştır.

Diziye yeni sezonda katılan ve Yufkacı Salih ile yakınlaşan Doktor Elif’in eski kocası Kadir, diziye renk katacak diğer isim olacak. Murat Prosciler’in canlandıracağı Kadir, Almanya’da büyük şirketleri olan çok güçlü ve tehlikeli bir işadamıdır. Kadir’in en büyük takıntısı eski karısı Elif’tir. Elif’le yeniden bir araya gelmek için elinden geleni yapmaktadır ancak; Elif, hem kendisine hem de küçük kızlarına yaptıklarından sonra, asla o’nu affetmeyi düşünmez.

Elif’i yeniden kazanmak için gireceği mücadelede bu kez Yufkacı Salih karşısına çıkacaktır. Fakat Salih’in bu zamana dek yendiği tüm rakiplerinden bir farkı vardır. Salih diğer rakipleri gibi güçlü ve zengin biri değildir. Ne gücü ne de parası olan Salih’in sadece ailesi ve erdemleri vardır. Kadir kolay lokma olacağını düşünerek Salih ile mücadele verecektir.

Başa dön tuşu