Magazin

BERKAY, İSTANBUL’DA BEŞİNCİ AÇIKHAVA KONSERİ İLE SAHNEDEYDİ!

Türk Pop Müziğinin çok sevilen isimlerinden Berkay, Turkcell Vadi’de ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konserler serisinde mekanı hıncahınç dolduran misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

 Tüm sezonu neredeyse sahnede geçiren Berkay, dev koro eşliğinde şarkılarını söyledi. Müzikseverlerin sevdiği hit şarkılarıyla konserine başlayan Berkay, sunduğu müzik şölenine arabesk albümünden şarkılarını da ekledi… Dinleyicileriyle sık sık sohbet eden ve onlarla şarkılar söyleyip kahkaha atan ve attıran Berkay, dinleyicisiyle kurduğu iletişim ile hayranlık oluşturdu. Müzikseverlerin telefon ışıklarını açarak, danslarıyla da eşlik ettiği Berkay, gördüğü güzellik karşısında ‘Muhteşemsiniz, harikasınız. Sizlerle şarkılarım daha da güzelleşiyor. Sesimizi tüm İstanbul duysun’ dedi.

Konserin ikinci yarısında ‘Yol arkadaşlarım’ dediği orkestra elemanlarını yanına alarak şarkı söyleyen ve onlarla dans eden Berkay büyük alkış aldı! Türk Pop Müziği’nin en güzel örneklerini de seslendiren Berkay, sevdiğini sık sık dile getirdiği sanatçı dostlarına da onların şarkılarından okuyarak selam çaktı!habeber:murat tamay

Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava’da Turkcell Yıldızlı Geceler konserinde Berkay konserini ‘En kısa zamanda yine görüşelim. Beni bilenler bilir, alışkanlık yaparım. Burada olan herkese teşekkür ederim’ diyerek konserini bitirdi.

Başa dön tuşu