Magazin

Boğazda ünlü modacıların rüzgarı esti

HELLO! Dergisi, Fashion TV ve Hakman yöneticilerinin ev sahipliğini üstlendiği defileye, moda, cemiyet ve medya dünyasının seçkin isimleri büyük ilgi gösterdi. Moda ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı HELLO! Couture Show with Fashion TV Defilesi, Oligark İstanbul’da, HELLO! dergisi ve Fashion TV işbirliği ile  Laurastar’ın ana sponsorluğunda yapıldı. Tüketici elektroniğinin lider şirketi Hakman’ın Türkiye ile buluşturduğu Melitta ve BaByliss markalarının yan sponsor olduğu etkinliğe, Baseus da hediye sponsoru olarak destek verdi. Ünlü tasarımcılar Zeynep Erdoğan, Emre Erdemoğlu, Dilek Hanif, Arzu Kaprol, Özlem Süer ve Sibel & Ferruh Karakaşlı’ nın en yeni koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunuldu.

Şehre dönüşün hızlandığı bugünlerde, İstanbul Boğazı’nın seçkin mekanlarından, Kuruçeşme’de  Oligark İstanbul’da düzenlenen HELLO! Couture Show with Fashion TV etkinliği, Hakman tarafından Türkiye pazarına sunulan Laurastar, Melitta, BaByliss ve Baseus’un sponsorluğunda gerçekleşti. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un, sanat yönetmenliğini Ferhan Aral’ın yaptığı, DJ kabininde Mert Hakan’ın olduğu defilede, ünlü tasarımcılar Zeynep Erdoğan, Emre Erdemoğlu, Dilek Hanif, Arzu Kaprol, Özlem Süer ve Sibel & Ferruh Karakaşlı’ nın en yeni koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunuldu. Uzun süren pandemi sonrası normalleşmenin başlamasıyla gerçekleştirilen ilk moda şovlarından biri olan HELLO! Couture Show With Fashion TV etkinliğinde podyuma çıkan tasarımlar konuklardan büyük alkış aldı.

Oligark İstanbul’da düzenlenen ve podyumların gözde isimlerinden; Miss Fashion TV 2021 Dilara Kırmıt, Miss Turkey 2021 Buse İskender, Best Model 2020 Melissa Irmak, Best Model 2019 Derya Ekşioğlu, Best Model 2018 Türkan Geyik, Kayra Türkovic, Fashion TV 2021 2.’si Duygu Cerit, Model of Models 2021 1.si Kardelen Pulat’ın görev aldığı defile, aynı zamanda HELLO!, Laurastar ve FashionTV’nin Instagram hesabından da canlı olarak yayınlandı. Sponsor markalar, kendileri için özel olarak tasarlanan deneyim alanlarında konuklara ürünlerini yakından tanıtma fırsatı buldu.

Laurastar’dan yüksek teknolojiyle ütü deneyimi

Ütü sistemlerini yüksek teknolojiyle birleştiren Laurastar, İsviçre’de 1980’de kurulduğundan bu yana 1 milyonu aşkın ev ve işyerinde kullanıldı. Alanında dünya lideri olan Laurastar, hijyenik kuru mikro ince buhar teknolojisiyle davetsiz misafirlerin 99,9’u yok ederek yüksek hijyen sağlıyor. birçok uluslararası dizayn ödülleri sahibi Laurastar’ın Lift Plus, Lift Xtra model ütüleri, aktif 3D tabanlığıyla en zor kırışıklıkları bile tek bir dokunuşla yok ediyor. Koruyucu ek taban sayesinde, ısıya duyarlı olan hassas kumaşlara zarar vermeden ütüleme deneyimi yaşatıyor. Laurastar ailesinin son üyesi olan IGGI, son dakika kıyafet değişikliklerinde kırışıklıkları da açmak üzere standart bir buharlı temizleyiciden daha fazlasını sunuyor. Performans ve sadeliğin yenilikçi bir birleşimi olan buhar kazanlı ütülerin masaya entegre olduğu Laurastar Ütü Sistem Ürünleri, S, Smart M ve Smart U’dan oluşuyor.

Bakımlı kadın ve erkeklerin markası: BaByliss

Parisli ünlü saç stilisti M.Lelievre tarafından 1960’lı yıllarda yaratılan BaByliss’in her kadına ve her saça uygun portföyü de Türkiye pazarına Hakman tarafından sunuluyor. Kişisel bakımın lider markası BaByliss, salon profesyonelliğinde saç şekillendirme imkanı sunuyor. BaByliss saç sakal kesme ve şekil verme ürün ailesiyle son dönemde erkeklerin de gözde markalarından biri olarak öne çıkıyor.

Dünyada en çok satan markalardan biri olan Baseus, tasarımlarında inovasyon ve estetiğe sadık kalarak; teknolojik, trendlere uygun ve çevre dostu ürünler yaratıyor. Akıllı ürünlere olan yükselen talebe inovasyonla cevap veren firmanın kullanıcıların hayatı kolaylaştıran ürünleri; taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, araç içi aksesuarlar, kablosuz şarj üniteleri, kablolar, dönüştürücü ve USB hub’lar, oyun aksesuarları ve telefon kılıfları gibi başlıklar altında toplanıyor.

Melitta ile aromatik kahve keyfi

Filtre kağıdının patentli mucidi Melitta Benz tarafından 1908’de kurulan Melitta markası, bugün 60 farklı ülkede ‘çekirdekten bardağa’ konsepti altında faaliyet gösteriyor. Melitta, kahve çekirdeğinden filtre kahve makineleri ve tam otomatik espresso makinelerine kadar iyi bir kahve deneyimi için gereken tüm ihtiyaçları bir marka altında toplamasıyla ayrışıyor.

 haber:CANER BUDAK

Başa dön tuşu