Magazin

DOGAL TERAPİ UZMANI AYŞEGÜL BATTAL GÜLER ANLATTI…

Holistik alan çalışmaları, kişilerin içsel yolcuklarına uzanan, kendilerini tanımalarını hedefleyen bir yönlendirme olarak tanımlanabilir. Duygusallığı bütünüyle ele alan bir yöntem olmasının yanı sıra ruhsal bir çalışma şeklinde aktarılmaktadır.

Genel amacı, kişilerin görmek isteyip de göremediği, içinizde sizden habersiz bir şekilde var olan enerji aktivasyonunu ortaya çıkarmaktır. Tamamen kişiye özgüdür ve hemen her şeye faydasının olduğu bilinmektedir. Şifa çalışması olarak da tanımlanan holistik alan çalışmaları, sizlere hayatınızda eksik ya da fazla olan parçaları gözlemleme fırsatı vermektedir. Böylece hayatınızda nelere ihtiyacınız olduğunu, nelerin sizin için gereksiz olduğunu görme şansınız olmaktadır.

Holistik alan, hayatınızı daha şeffaf bir şekilde görme şansı var etmektedir. Kendi benliğinizde, hayat düzeninizde ihtiyacınız olan her konuda destek alabileceğiniz bir çalışma olarak tanımlanmaktadır. Böylece aslında hayatınızda var olan sorunları, konuları anlamlandırma ve çözümleme fırsatına sahip olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca her yaş grubunun katılabildiği, etkisinin kolaylıkla hissedilebildiği de gözlemlenmektedir. Seanslar şeklinde yapılan holistik alan çalışmaları, bir ya da birden fazla seans şeklinde sürdürülebilmektedir. Her seans da ortalama yarım saat kadar sürmektedir.
Yalnızca davranışlara değil, hislere ve düşüncelere de odaklanan holistik alan, kişilerin içe doğru olan yolculuklarında yönlendirme yapmaktadır. Bu yönlendirmelerle beraber kişilerin kendilerini tanımlamaları çok daha kolay olmaktadır. Holistik alan çalışmalarıyla beraber hayatınızdaki temel amaçlarınızı anlamlandırabilirsiniz. Uyumlu, yaratıcı bir birey halinde dönüşmenizin yanı sıra kendi gerçekliğinizi dışa vurmanızı da sağlamaktadır. Faydalarının bir hayli büyük olduğu da bilinmektedir.
Holistik Alan Ne İşe Yarar?
Kişilerin yaşadığı psikolojik problemlerin büyük bir çoğunluğunda, DNA faktörlerinin, genetik yatkınlıkların yer aldığı bilinmektedir. Bu problemlerle başa çıkmak, olumsuzlukları ve dalgalanmaları ortadan kaldırmak için de holistik alan çalışmalarından destek alınmaktadır. Holistik alan çalışmalarıyla beraber bireylerde birçok inceleme yapılması mümkündür.
Faydalarını daha detaylı anlatmak gerekirse, her insanın kendine ait bir holistik alanı bulunmaktadır. Kişilerin kendi alanlarına iyi bakması da aslında kendi yaşamlarını daha olumlu bir hale getirmelerini sağlamaktadır. Yani holistik alan çalışmalarıyla var olan problemleri ve olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Hayatınızdaki negatif yüklerden, yaşamanızı etkileyen kötü enerjilerden korunma fırsatına sahip olursunuz. Öncesinde yaptığınız temizlik, sonrasında da şifa ve çözüm aşamalarıyla hayatınızın daha pozitif bir hal almasını sağlarsınız. Böylece yaşamınızı dengeli, olumlu bir hale sokabilirsiniz.
Holistik alan çalışmalarıyla beraber hemen her konuda olumlu bir ilerleme kaydetmeniz de mümkün. Örnek göstermek gerekirse, yaşadığınız herhangi bir rahatsızlıkta, sevgi, saygı ve parça taleplerinizden bahsedilebilir. Holistik alan içerisinde de birçok kişide ilk seanstan sonra olumlu faktörlerin var olduğu gözlemlenmektedir. Hayatınızda iyi yönde olan değişimleri, seri bir şekilde hissedebilirsiniz. Ek olarak, çalışmaların sonuçlarında kendi hayatınızın iplerini tutma şansına sahip olursunuz. Holistik alan, sizin geleceğinizle ilgili kararları sizin verebilmenizi, dış faktörlerden etkilenmemenizi sağlamaktadır. Hatta aldığınız kararların tümü, yaşamınızın kolaylaşmasını sağlayacak şekilde oluşacaktır. Kendinizi anlamınızı, tanımanızı sağlayan holistik alan çalışmalarının faydaları da bunlardan çok daha fazladır. Birçok konuda iyileştirme çalışmalarının yapılmasını sağlamaktadır. Bu yüzden her yaş grubundan, her konuda destek alınması da mümkündür.
Holistik Alandan Kimler Faydalanabilir?
Kişilerin destek aldığı, desteklerin sonucunda olumlu yönde değişimler yaşadığı holistik alan, birden fazla konuya değinebilmektedir. Yaşanılan sorunları, farklı olumsuzlukları ele alabilmektedir. Bu yüzden birçok konuda destek alabilmek mümkündür. Bu da herkesin, holistik alan çalışmalarına katılmasını sağlamaktadır. Bunları örneklendirmek gerekirse;
Ruh, zihin ve beden bütünlüğüne destek olup korumaktadır.
Enerji kaçakları yaşayan kişilerde kaçakların belirlenmesi ve sonlandırılmasını sağlar.
Duygu ve enerjilerin temizlenmesi ve güçlenmesini destekler.
Kişilerdeki enerji akışı sorunlarını onarır ve bununla birlikte yeniden düzenler.
Aura Chakra hasarlarının onarılmasını sağlar.
Organlardaki enerjilerin yükseltilmesini amaçlar.
Kişilerin hayat enerjilerini daha iyi şekilde kullanabilmelerini sağlar.
İletişim becerilerini yükseltir.
Hayat kalitesinin arttırılması konusunda çalışmalar bulundurur.
İyileştirme becerilerini destekler.
Bağımlılık olarak anılan ilişkilerin bitişini kolaylaştırır.
İkili ilişkileri düzenlemeye yarar.
Vücut enerjilerini yeniden düzenler. Tıkanma ve blokajları ortadan kaldırır.
Psikolojik rahatsızlıkların dinginleştirilmesine destek olmaktadır.
Korku ve kaygı hallerinden arındırılmak için kullanılmaktadır.
Eril ve Dişil denge hallerinin korunmasını ve iyileştirilmesini amaçlamaktadır.
Aile ve de yakın çevrede vefat eden sevdikleriniz kişilerle aranızdaki bağın şifalanması için kullanılır.
Ailede yaşanan denge problemlerinin ortadan kaldırılması için olumlu etkiler var etmektedir.

Başa dön tuşu