Magazin

Esra Ezmeci paylaştı! ‘Eşimle para karşılığı beraber oluyorum’

Fulya ile Umudun Olsun programıyla tanınan ve oldukça popüler olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci takipçilerinin sorduğu her soruya yanıt vermeye çalışıyor.

Psikolog Esra Ezmeci yine takipçilerinin özel hayatlarıyla ilgili soruları yanıtladı. Ezmeci’ye gelen sorular ise şaşkınlığa neden olmaya devam ediyor.

Bir takipçi Esra Ezmeci’ye “Eşimle para karşılığı beraber oluyorum normal mi?” diye sordu.

Ünlü isim bu soruya “Bu çiftler arası fantezisel heyecan arttırıcı bir durum da olabilir. İkiniz de bu durumdan mutluysanız bir problem olmaz” yanıtını verdi.

Esra Ezmeci geçtimiz günlerde Haydar Dümen’e benzetilmişti.

Olay yaratan itiraf!

Psikolog Esra Ezmeci takipçilerinden gelen ilginç soruları yanıtlamaya devam ediyor. Takipçilerine tavsiyeler verip yol gösteren Ezmeci, takipçisinden gelen cinsel ilişki sorusunu yanıtladı.

FOX TV’de yayınlanan ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında yer alan psikolog Esra Ezmeci, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlarak tavsiyelerde bulunuyor.

7

Ünlü psikolog Esra Ezmeci her gün kendisine yöneltilen soruları yanıtlayarak Instagram hesabından paylaşıyor. Ezmeci’ye son olarak gelen soru ise okuyanları şaşkına uğrattı. Ezmecği’nin verdiği yanıtsa sosyal medyada gündem oldu.

Ezmeci’ye yöneltilen soru ise duyanların ağzını açık bıraktı. Psikolog Esra Ezmeci’ye son olarak bir takipçisi, “Eşim ilişkiden sonra hemen üstünü giyiniyor bir yerim görünecek diye tedirgin oluyor” itirafı üzerine Ezmeci, “Belki çekingenlik ve özgüvensizliği olabilir. Siz eşinize onun bedebini ve fiziksel özelliklerini beğendiğinizi söyleyebilirsiniz” yanıtını verdi.

Başa dön tuşu