EkonomiGüncel HaberMagazinsağlık

Fanta Fest Coşkusu Ankara’yı Büyüledi

Fanta Fest Coşkusu Ankara’yı Büyüledi

Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest’in dokuzuncu konseri Ankara’da gerçekleşti. 

On binlerce müziksever Edis, Ceza ve Güneş’in birbirinden güzel şarkılarıyla eğlendi.

İlk olarak 2001 yılında gerçekleşen ve kesintisiz olarak 14 yıl boyunca devam eden Fanta Fest coşkusu bu yılda tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 10 ilde binlerce müzikseverle buluşan Fanta Fest’in bu seneki sekizinci durağı Samsun oldu. Müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Edis, Ceza ve Güneş ile taşıyan Fanta Fest, Cer Modern Otopark’ında yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gün boyunca, DJ performansları, yarışmalar, atölyeler ve   özel dans şovları gibi etkinliklerin yer aldığı Fanta Fest, akşam da Edis, Ceza ve Güneş konserleri ile Ankaralılara benzersiz bir deneyim yaşattı.

Festivalin dokuzuncu konserinde izleyenlere muhteşem bir gece yaşatan Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis sahneye en beğenilen şarkılarından “Benim Ol” ile çıktı. Edis, hit şarkıları, sahne şovu, dans performansı, kostümü ve bitmeyen enerjisiyle etkinlik alanında katılımcılara bambaşka bir atmosfer yaşattı. Festival seyircisiyle buluştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Edis “Hoş geldiniz, Ankara’da olmak çok güzel, sizi çok seviyoruz. Bu mükemmel gecede eğlenmeye hazır mıyız?” dedi. ‘’Çok kıymetli bir gündeyiz.” diyen Edis, Türkiye Kadın Milli Voleybol takımının başarısını “Dün çok büyük bir şampiyonluk kazandık. Can-ı gönülden Milli Takımımızı kutluyorum.” sözleri ve izleyicilerinin alkışlarıyla kutladı. Ünlü yıldız; “Martılar”, “Yalancı”, “Perişanım” gibi en beğenilen şarkılarını sevenleriyle beraber hep birlikte söyledi. Edis, “ Mükemmeldiniz, iyi ki bu geceyi beraber yaşadık. Bütün gülümsemeleriniz için teşekkürler.’’ diyerek performansını sonlandırdı.

Türk rap müziğinin öncü sanatçılarından Ceza, “Başkent, hoş geldiniz her zamanki gibi harikasınız. Sizleri çok özlemişiz.’’ diyerek Ankaralıları selamladı. Ceza konserde; ‘’Yerli Plaka’’ ve ‘’SusPus’’ başta olmak üzere popüler eserlerini müzikseverlerle tek bir ağızdan seslendirdi.

Son dönemin parlayan yıldızlarından Güneş sevilen parçaları ‘’Dua’’ ve ‘’Suçlarımdan Biri’’yi seslendirmesinin ardından “Hoş geldiniz, keyfiniz yerinde mi? Yeni şarkımı dinlediyseniz hep beraber söyleyelim. Ankara sizlerle buluştuğum için çok mutluyum.’’ diyerek şarkılarını seslendirmeye devam etti. Sıradışı makyajı, enerjisi ve dans performansıyla öne çıkan Güneş sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Fanta Fest’ten Burs Desteği… Fanta Fest, bu sene ayrıca Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs desteği sağlayacak.

Başa dön tuşu