Magazin

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği yeni üyelerine Merhaba dedi

 

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı kokteylde her sektörden iş adamları ve meslek sahipleri bir araya gelerek yeni üyelerle de tanışma fırsatı buldular.

Derneğin tanıtımının yapıldığı Barkavizyon gösterisi ardından söz alarak kürsüye gelen Genç Girişim ve Yönetişim Derneği yönetim kurulu başkanı M. Nezih Allıoğlu yaptığı açılış konuşmasında konuklarına hoş geldiniz diyerek; “Böylesine güzel bir kalabalıkta sizlerle bir arada olmak çok keyif verici.  Son 3 ayda üye olan arkadaşlarımız var.  Bu gün bile aramızda yeni katılan üyeler bulunmakta ve yönetim kurulu, topluluk başkanları, kurul başkanlarımızla bir arada olmak bizler için mutluluk verici.  Yeni üye tanışma toplantılarını 3 veya 4 ayda bir yapmaktayız. Üyelerimizin dernekle daha hızlı tanışıp, organlarda görev alması, derneğin faaliyetlerine katılması, etkinliklerde kendilerini yalnız hissetmemeleri için 6 yıldır bu etkinlikleri devam ettirmekteyiz” dedi.

Dernek 29 Ekim balosunu Diyarbakır’da kutlayacak…

Şunu belirtmeliyim ki üye sayımız gün geçtikçe katlanarak artmaktadır diyerek sözlerine devam eden Genç Girişim ve Yönetişim Derneği yönetim kurulu başkanı M. Nezih Allıoğlu; “ Önümüzdeki günlerde 28-30 Ekim arası bir etkinlikte Diyarbakır’a gidiyoruz. 29 Ekim balosunu Diyarbakır’da kutlayacağız.  14 Ağustos’ta ise yine bir etkinliğimiz olacak, saklı bir bahçede eğlenceli bir ortamda buluşacağız. Ailelerle ve çocuklarımızla eğleneceğimiz bu etkinliğe hepinizi beklerim. Eylül ayında “işte fırsat” toplantısı yapacağız. Üyelerimiz burada kendi işleri ile ilgili programlar yapacak ve bazı arkadaşlarımız tecrübelerini anlatacaklar. Bu tanışma kokteyline Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Topluluk başkanları ve Kurul başkanları yeni üyelere kürsüye gelerek kendilerini tanıttılar…

Kurullar kategorisinde Ticaret ve İş Geliştirme Kurulu Başkan Yardımcısı Nadir Edis Taner, Dış İlişkiler Kurulu Puriya Koç, Sosyal İşler ve Aktiviteler Kurulu Abdullah Fırıncıoğulları, Sportif Aktiviteler Kurulu Burak İşkur, Yayın Kurulu Yeşim Kızılçelik, Üye İlişkileri Dilek ve Şikayetler Kurulu Anıl Sın, Eğitim Ve Projeler Kurulu Bahar Bulut Önen, E- Ticaret Dijitalleşme Kurulu Onur Şahindur, Mesleki Sorunlar Kurulu Emre Varlık, Nilüfer Yetişiyor Eğitime Destek Fonu Kurulu Ersel Saçan şeklinde oluşmakta.

Topluluk başkanları kürsüye çıkarak kendini tanıtarak yeni üyelere kısa birer konuşma yaptılar

Moda ve Tekstil Topluluğu Başkanı Burak Özdemir, Sigorta Sektörü Topluluğu Başkanı Hakan Akça, Mobilya ve Dekorasyon Topluluğu Başkanı Hakan Tekman, Restaurant ve Gıda Topluluğu Başkanı Nadir Ediz Taner, Sanayi ve İmalat Topluluğu Başkanı Yeliz Özkaraoğlu, Gayrimenkul Ve Yatırım Topluluğu Başkanı Zafer Albayrak şeklindeydi.

HABER ALİ FİKRET

Başa dön tuşu