Güncel HaberMagazin

Hep Birlikte El Ele

Hep Birlikte El Ele

BrandInvest “Hep Birlikte El Ele” sosyal sorumluluk projesiyle depremzede ailelere destek sağladı

NAZ ERSOY

Depremzedeler yararına  belirli bir miktar bağışta bulunan BrandInvest, bundan sonra da yapacakları etkinliklerle onları hiç yalnız bırakmayacaklarının mesajını verdi

ELA GÜRBÜZ

Ankara’da 2 yıldır çok sayıda moda, güzellik, sağlık ve astroloji etkinliğine imza atan BrandInvest, son olarak, doğal afetler, çocuk ve kadına şiddet gibi toplumu ilgilendiren hemen her konuda sosyal sorumluluk projesi düzenleme kararı aldı.

NEŞE AYKUT

Bu kapsamdaki ilk etkinliğini “Hep Birlikte El Ele” ismiyle hayata geçiren BrandInvest, öncelikle şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım için kolları sıvadı.

TÜLAY AKIN ENGİNCAN

BrandInvest, “Hep Birlikte El Ele” projesini18-19 Mart’ta 13.00-19.00 saatlerinde HiltonSA Ankara Otel’de gerçekleştirdi.

EMEL USLU ATİK

Pek çok tasarım ve satış standının bir araya geldiği etkinlik, sponsorların yanı sıra ziyaretçilerden de yoğun ilgi gördü.

NESRİN KILAVUZ

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de yer aldığı ve iş dünyasının farklı sektörlerin hazır bulunduğu kermeste gelen misafirler alışveriş yaparak hayır işinde adeta birbirleriyle yarıştı.

AYLİN AŞKUN

Davetliler, o güne özel hazırlanan Board’un önünde fotoğraflar çektirirken, ünlü isimler de röportajlar verdi.

YAĞMUR MENEKŞE

Çocuklar, depremzedeleri bale gösterisiyle andı

CANSEL ÖNAL

Bu özel etkinlikte ayrıca depremde hayatını kaybedenler anısına ve Türkiye’nin zor günlerine destek amacıyla hazırlanan bir gösteri de gerçekleştirildi.

Multikültürel Spor Okulu bünyesinde yer alan theSTUDIObyMUCSS ekibi olarak, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, ABD, Meksika, Brezilya ve Türkiye’den olmak üzere farklı milletlerden öğrenci grubuyla depremde hayatını kaybedenlerin anısına hazırladıkları bale gösterilerini destek için gelen ziyaretçilere sundu.

“Kuğuların Ölümü” adlı ilk dans gösterisinde depremde hayatını kaybedenler anıldı.

VİKTORİA STALCHUK

“Kader” adlı gösteri ile Mitolojide yer alan Moira’lar anlatıldı.

ZEYNEP KÜÇÜK – BELİZ KÜÇÜK

IRMAK BALCI

Mitolojide evrenin ve insan ilişkilerinin koruyucusu olan üç kız kardeş aynı zamanda Kader Tanrıçaları olarak biliniyor.

KADRİYE CİRİTCİ

Son gösteride ise “Türkiye’nin Dünü Bugünü ve Yarını”, geçmiş ve bugünlerde yaşanılan acılara çocukların umut ışığı olacağı anlatıldı.

GÜLTEN BIÇAKCI

Her dansta başka bir konuya değinmeye çalışan eğitmenleri Victoria StalchukHatay’lı öğrencisi Alev Bakımlı’nın solosuna da destek oldu. En küçük öğrencilerden olan 4 yaş kız çocukları ise gelen misafirlere üzüntü içerisinde gülümseten anlar yaşattılar.

DİLAN ÇAKAN – HÜLYA ALTINEL

BrandInvest’in proje ortağı Dilan Çakan “Hep Birlikte El Ele” projesine olan yoğun ilgiden dolayı mutluluğunu dile getirerek “Bundan sonra da bu tarz projelerle depremzede aileleri desteklemeye devam edeceğiz. Bütün sponsorlarımıza ve katılımcılarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

-“Bu tarz projelere devam edeceğiz”

BrandInvest kurucusu Naz Ersoy, etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Bu yaşanan felaket dolayısıyla oldukça üzgünüm. Bu tek seferlik bir etkinlik değildi. Bundan sonra da bu tarz projelerle depremzede aileleri desteklemeye devam edeceğiz. Bütün sponsorlarımıza ve katılımcılarımıza da çok teşekkür ediyorum. Böylesi bir günde onlar da elini taşın altına koymak için harekete geçtiler. Ankara HiltonSa’ya da bu anlamlı günde bizlere kapılarını açtığı için ayrıca teşekkür ediyorum.”

ÖZNUR ONAT

Ersoy,BrandInvest olarak düzenledikleri etkinliğin amacına ulaşması içinbelirli bir miktar parayı Emel Uslu Atik Eğitim ve Araştırma Vakfı’na bağışladıkları bilgisini verdi.

CÜNEYT KOZAN – BURAK ÖZDEMİR

Vakfın, Türkiye’nin her yerinde sayısız projeye imza attığına işaret eden Ersoy,deprem felaketi sonrasında da depremzedeler için hem bölgeye giderek hem de Ankara’da ev sahipliği yaparak her konuda onlara desteklerini sürdürdüğünü anlattı.

GİZEM ALTINTAŞ

Ersoy, Ankara’ya yerleşmeye çalışan ve desteğe ihtiyacı olan 15 depremzede ailenin tespit edilerek vakıf yönetim kurulu ile onların evini ziyaret ettiklerini ve toplanan bağışla ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılamaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

TÜLİN DİRİKSOY

YULİYA VE LEONEL ŞAHİNER

TURCİHAN DEVELİ

KUBİLAY AKŞİT

NECLA POYRAZ

EBRU AYKUT

HÜLYA AKMAN

İNDİRA ER ve oğlu ALİ

İMER KATİPOĞLU – ECE BEHZATOĞLU

TAİS GÜRÜL

OĞUZHAN KARATAŞ

ESRA ÜÇEL

DAMLA YÜCE

AYPEN TELCİ

Başa dön tuşu