EkonomiGüncel HaberMagazin

İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı! ‘Kral dairesi kaçamağı’ dizi oldu

Ünlü model ve oyuncu Elizabeth Hurley’nin, milyoner iş insanı eşi Arun Nayar’ı kriket oyuncusu Shane Warne ile aldatması, 2010’lı yıllara damga vurmuştu. Öpüşürken paparazzilere yakalanan ve iki gece için bin 750 sterlin ödedikleri bir otelin kral dairesinde yaptıkları kaçamakla yıllar sonra bile konuşulan ikilinin aşkı, geçtiğimiz sene hayatını kaybeden Warne hakkında yapılan bir diziye konu oldu.
İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı Kral dairesi kaçamağı dizi oldu

İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley (57), 2007 yılında Hintli milyoner iş insanı Arun Nayar‘la (58) muhteşem bir düğün yaparak evlenmiş; ancak ikilinin mutluluğunu uzun sürmemişti.

Hurley, ünlüler dünyasının en büyük skandallarından birine imza atarak, 2010’da ünlü Avustralyalı kriketçi Shane Warne‘ye aşık olmuş ve eşini aldatmıştı.

 

İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı Kral dairesi kaçamağı dizi oldu

 

SKANDAL OLAY KAMERALARA YANSIDI

İkili öpüşürken paparazzilere yakalanmış, basına servis edilen fotoğraflar sansasyon yaratmıştı. Çiftin yemekten önce de Warne’nin Londra’daki Bentley Oteli’nde geceliği bin 750 sterline tuttuğu kral dairesinde iki gece geçirdiği ortaya çıkmıştı. Hatta Hurley’in otele girişi ve çıkışı da kamera görüntülerine yansımıştı.

 

İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı Kral dairesi kaçamağı dizi oldu

 

Skandal habere göre gizli aşıklar, kral dairesindeki ikinci günlerinde odalarında 11 saat vakit geçirmişti. Bir görgü tanığı, ikili hakkında “Balayına çıkan çiftler gibi çok tutkuluydular” ifadelerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu