Magazin

Joker’den Yazın en çılgın kapanış partisi

Ankara Cemiyet hayatının önemli isimlerinin yer aldığı yaza veda partisi Joker Ajans tarafından Wondersweddingpool’da  düzenledi…

Ege ve Akdeniz’de yaz tatilinin bitmesi ile Ankara’ya şehre dönen ünlü isimler, önceki akşam Joker Ajans tarafından düzenlenen özel yaza veda partisinde buluştular.

 

Partide DJ Mariia birbirinden güzel parçalar ile partiye katılım sağlayan misafirlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

DJ Serkan’ın 90’lardan günümüze pop müzikler ile eğlenen gruplar gece geç saatlere kadar dans ederek kendilerini müziğin etkisine bıraktılar. Dans pistinde yaşadıkları anı ölümsüzleştirmek isteyenler bol bol selfie çektiler ve görüntülerini telefonlarının kameralarına alarak hikâyelerinde paylaştılar.

 

 WONDERSWEDDİNGPOOL’DA DÜZENLENEN PARTİYLE YAZA VEDA ETTİLER…

Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz Yaza merhaba partisinin ardından Ankaralı dostlarıyla yeniden bir araya geldiklerini belirten Joker Ajans sahibi Burak Özdemir; “ Havalar halen çok sıcak ama takvimler Eylül’e geldi, yavaş yavaş yaza veda etmenin zamanı da gelmişti. Bunu yapmanın en iyi yolu da şahane bir parti vermekti. Güzel bir partide olmazsa olmaz üç şey vardır: İyi arkadaşlar, iyi müzik ve sınırsız eğlence. Bizde Joker ailesi olarak bu yazı unutulmaz hale getirecek benzersiz bir buluşmayı gerçekleştirdik. Davetimize İcabet eden dostlarımıza teşekkür ediyor, çok yakında sürpriz bir partide yeniden buluşmaya ve eğlenceye doymaya hazır olmalarını söylüyorum “şeklinde konuştu.

 

Kış sezonuna girmeden önce yaza veda edilip sonbahara merhaba dediğimiz bu günlerde Joker Ajans Burak Özdemir Ankara Cemiyet hayatını muhteşem bir partide buluşturarak geceye gelenlere sınırsız eğlenceyi sundu…

    

Veda etmek istemediğimiz yazın son günlerinde DJ Mariia’nın müzik, ritim ve eğlence dolu çaldığı parçalar ile misafirler unutulmaz bir akşamı yaşadılar.

Başa dön tuşu