Magazin

Kariyer Fashion Show’un . Defilesi için saçlar Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri ile Sabit Akkaya ve ekibi tarafından tasarlandı.

Kariyer Eğitim Kurumları’nın moda bölümü öğrencileri ile 1989 yılından günümüze her yıl gerçekleştirdiği mezuniyet defilesi Kariyer Fashion Show Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşti.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın…

Direktörlüğünü Özlem Süer’in yaptığı defilenin stil danışmanlığı Mert Yemenicioğlu koreografisi Yasin Soy tarafından gerçekleşti.

Defilenin baş mankeni Çağla Şikel ve sunucusu Irmak Atuk’tu.

Fütürizm, Dadaizm, Naturmort ve Klassizm olmak üzere 4 farklı temadan oluşan 122 parçalık dev koleksiyonu aralarında Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, Zeynep Tosun, Cihan Nacar, Emre Erdemoğlu, Ümit Temurçin, Çiğdem Akın, Tuba Engin, Serdar Uzuntaş, Erkan Demiroğlu gibi moda sektörünün önemli tasarımcıları geceye katılarak genç tasarımcı adaylarına destek verdiler. Yoğun bir kuaför grubunun izleyici olarak katıldığı Kariyer Fashion Show’un saç ürünleri sponsoru Wella Professionals oldu. Defile için saçlar Kariyer Eğitim Kurumları öğrencileri ile Sabit Akkaya ve ekibi tarafından tasarlandı.

Irmak Atuk, Serkan Selamet

Başa dön tuşu