Magazin

KERTENKELE’DE İKİ BÖCEK BİR ÇİÇEK! KERTENKELE’NİN MUHTEŞEM ÜÇLÜSÜ…

Arkadaşlıkları ve dostluklarıyla kardeş gibi olan, aralarından su sızmayan son yılların en başarılı üç aktörü, Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisinin çekimlerinde örnek dostluk sergiliyorlar.

Set dışında da çok sıkı dost olan Asena Tuğal, Ahmet Kayakesen ve Bülent Polat üçlüsü, set çekimleri dışındaki tüm vakitlerini birlikte geçiriyorlar. Etraflarındaki oyuncu arkadaşları tarafından iki böcek bir çiçeğe benzetilen üç kafadar oyuncu ise aralarındaki sıkı dostluk için; “Her şey gidiyor, bir tek o, dostluk, hep yanı başımızda kalıyor.” dediler.

Dizide, Asena Tuğal’in canlandırdığı “Zeynep” karakterine aşık olan iki yakın arkadaşı canlandıran Ahmet Kayakesen ve Bülent Polat ekrana yansıyan bu başarılarının ve doğallıklarının set haricinde de birbirleriyle olan ilişkilerinin sıkı bağlarla sürmesinden kaynaklandığını belirttiler.

Komedi ve eğlencenin yanı sıra, İyi kahramanların kötülere karşı olan mücadelesinin önemli bir yer tuttuğu dizide, Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal’in fantastik karakterleriyle, Bülent Polat’ın canlandırdığı Yılmaz komiser karakterinin aksiyon filmlerini aratmayan sahneleri dikkat çekiyor.

Ahmet Kayakesen’in Murat Komiser rolüyle başrolü üstlendiği dizide, kahramanımız zorda kalanların savunucusu, çaresizlerin ise yardımcısı olurken, dizinin diğer başrolü Asena Tuğal ise, gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiği konusunda profesyonel eğitim alan, dövüş sanatları konusunda uzman Maskeli kızı ve Zeynep karakterini canlandırıyor.

Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisinde, Murat Komiserin, Maskeli kızın ve Yılmaz komiser karakterinin yer aldığı heyecan dolu sahneler, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 79. bölümüyle izleyiciye soluksuz saatler yaşatacak.      asena-tugal-ahmet-kayakesen-bulen-polat-1

Başa dön tuşu