Magazin

Kim Kardashian sevgilisine “Muhtemelen vajinamı görmüştür”

Kim Kardashian ile aşk yaşayan Pete Davidson, Jenner-Kardashian ailesinin TV şovuna dahil oldu. İkilinin arasında ilk çekimlerde şoke eden bir diyalog ekrana yansıdı. Kim Kardashian ve sevgilisinin arasında geçen cinsel hayatlarıyla ilgili konuşma herkesi şoke etti.

41 yaşındaki dünyaca ünlü şov yıldızı Kim Kardashian, Kanye Vest ile yollarını ayırdıktan kısa bir süre sonra kendisinden 13 yaş küçük Pete Davidson ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini göz önünde yaşayan çiftten kötü haber geldi.
Ekran Alıntısı

YOĞUN İŞ TEMPOSUNDAN DOLAYI AYRILDILAR

9 aydır aşk yaşayan çift, yoğun iş tempolarından dolayı yollarını ayırma kararı aldı. People’a özel açıklama yapan bir kaynak, çiftin bu hafta yollarını ayırdıklarını belirterek “Ayrılmalarının bir nedeni de yoğun programlarıydı. İkisi de sürekli seyahat ediyor ve zordu” dedi.
odor

DAVIDSON: ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

Geçtiğimiz günlerde bir talk show programına konuk olan 28 yaşındaki Pete Davidson, “Hayatta en sevdiğim ve henüz başaramadığım şey, çocuk sahibi olmak. Bu benim hayalim. Tam bir aile insanıyım” diyerek baba olmak istediğini duyurmuştu.

Başa dön tuşu