Bebek Lucca da Cemiyet Hayatı'nın ünlü aileleri terör estirdi.Home Store ve Mango Mağazalarının eski sahibi Levent Penso ve Kızı Verda Penso, ile Royal Motors Sahibi Artuğ Aysal Ünlü Modacı Süleyman Tezcan'a ölümle tehdit ederek saldırdı.

Levent Penso , Kızı Verda Penso ve Artuğ Aysal,Bebek te Terör EstirdiBebek Lucca da Cemiyet Hayatı'nın ünlü aileleri terör estirdi.Home Store ve Mango Mağazalarının eski sahibi Levent Penso ve Kızı Verda Penso, ile Royal Motors Sahibi Artuğ Aysal Ünlü Modacı Süleyman Tezcan'a ölümle tehdit ederek saldırdı.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın…

Daha önce bir çok mekanda saldırganlık gösteren Artuğ Aysal , Uyuşturucu dan ve saldırgan tavırlarından dolayı bir çok kez basında yer alan Penso Ailesi bunu neden yaptı?

Edindiğimiz bilgilere göre Ünlü Modacı Süleyman Tezcan İle Verda Penso ortak bir koleksiyon hazırlamak için bir araya gelmişlerdir.Ancak Ünlü Modacı Süleyman Tezcan’dan ve bir çok ortak arkadaşlardan yakınlık göstererek ,evlerine ve ofislerine gelerek, kişisel eşyalarını ve paralarını izinsiz bir şekilde almıştır.
Bunun üzerine Süleyman Tezcan ve Verda Penso Bebek Lucca da karşılaştı.Süleyman Tezcan konu ile ilgili Kendisine Hırsızlıktan dolayı dava açacağını söylediğinde, Levent Penso , Kızı Verda Penso ve Artuğ Aysal Ünlü Modacıya Saldırdı.

Levent Penso Tüm misafirlerin ve kameraların önünde Süleyman Tezcan’ın boğazını sıkarak tehdit etti.O sırada Artuğ Aysal da Levent Penso dan cesaret alarak Ünlü Modacı Süleyman Tezcan’a Yumruk attı.Verda Penso Ağza alınmayacak hakaretler etti.

Şöförleri bile dahil oldu!

Olayın yatışması için mekanın korumaları Penso Ailesi ve Artuğ Aysal’ı mekandan kovarcasına uzaklaştırırken Şöförleri devreye girerek olaya müdahil oldu.

Şöförden Ölüm Tehditi!

Ünlü Modacı Süleyman Tezcan’a tekrar saldırmaya kalkan ismi bilinmeyen şöför Süleyman Tezcan ve yakın arkadaşı Lale Karaca’yı tüm basının ve misafirlerin önünde ölümle tehdit etti.

Olay sonrası Darp raporu alarak hiç bir açıklama yapmayan Süleyman Tezcan , şikayetçi olacağını dile getirdi.

Haberin Diğer Fotoğrafları