Uncategorized

Mustafa Ceceli, Ferrari’nin Kendisinin Olduğunu Kabul Etti

“Arkadaşımın” dediği lüks aracın kendisine ait olduğunu kabul eden Mustafa Ceceli, eski aracını satarak üzerine para koyup aldığını belirtti.

 Mustafa Ceceli, Ferrari'nin Kendisinin Olduğunu Kabul Etti

Mustafa Ceceli, geride bıraktığımız gün Etiler’de son model bir Ferrari kullanırken objektiflere yansımış, “Otomobili arkadaşımdan aldım. Test sürüşü yapıyorum. Ayrıca bakın, kemerimi bile taktım” diye konuşmuştu.

ARACIN FİYATIYLA İLGİLİ HABERLER RAHATSIZ ETTİ

620 bin euroluk aracın daha sonradan Mustafa Ceceli’ye ait olduğu ortaya çıkmıştı. Bu haberle ilgili olarak gazetelere yansıyan başlıklardan ve aracın fiyatıyla ilgili haberlerden rahatsızlık duyduğu için açıklama yapma gereği duyan Ceceli, satın aldığı araçla ilgili verilen fiyatların abartılı olduğunu ve Ferrari’nin ikinci el olduğunu söyledi.


ESKİ ARACINI SATIP ÜSTÜNE PARA KOYMUŞ

Eski aracını satarak üzerine bir miktar para eklediğini ve ikinci el Ferrari satın aldığını söyleyen Ceceli, bu açıklamalarıyla bazı takipçileri tarafından tutarsızlıkla eleştirildi.

SAÇ EKTİRDİĞİNİ DE YALANLAMIŞTI

Yaptığı açıklamalarda bu tarz ikili ifadelere yer veren Ceceli daha önce de saç ektirmesiyle ilgili yapılan haberleri yalanlamış ancak gerçek sonra ortaya çıkmıştı.

Başa dön tuşu