EkonomiGüncel HaberMagazin

Önceki gün  objektiflere yansıdılar

Önceki gün  objektiflere yansıdılar

DİLEK BİRGEN YENİ TEKNE PROJESİ

Cemiyet hayatının tanınan simalarından Dilek Birgen, önceki gün  objektiflere yansıdı. Club Catamaran’ın sahibi Dilek Birgen, öğlen saatlerinde geldiği Zorlu AVM’deyakın dostlarıyla buluştu. Her zaman olduğu gibi şıklığı ile dikkat çeken Birgen; ‘’Bir ayağım Bodrum’da, açılış için hazırlanıyoruz. Yeni tekne yapımı için uğraşıyoruz, sürekli onun için tershaneye gidiyorum’’ açıklamasında bulundu.

ALİ ATAY –  FİKRET ALİ ATAY / SÜPER KAHRAMAN ALIŞVERİŞTE

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın oyuncu ve yönetmen eşi Ali Atay, geride bıraktığımız gün oğulları Fikret Ali ile birlikte  objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen baba oğul, ilk durak olarak oyuncak mağazasını ziyaret etti. Oğlu Fikret Alli’nin istediği oyuncakları alan deneyimli oyuncu Ali Atay,  oğlunun bir dediğini iki etmedi. Oyuncak mağazasında ki alışveriş turları sonrası yemek katına geçen baba oğul, birlikte geçirdikleri güzel günün ardından akşam saatlerinde alışveriş merkezinden ayrıldı.

ALİ BİÇİM – BOMBA GİBİ GELİYORUZ

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle geniş bir hayran ve izleyici kitlesine sahip olan Ali Biçim, önceki gün görüntülendi. Başarılı Youtuber, yakın arkadaşı Can Güneş ile birlikte yemek yiyip kısa bir alışveriş turu yaptı. Yanına gelen sevenlerini kırmayan Ali Biçim, sevenleriyle bir süre hatıra fotoğrafı çektirip, ayak üstü de olsa sohbet etti.  Biçim, ‘’Deprem felaketi bizleri derinden etkiledi, yeni yeni birtakım çalışmalara başlıyoruz. Bomba gibi podcastler ile geliyoruz, podcastimizin ismi ‘’Soba’’, yakında yayında olacak’’ dedi. Şu an için dijital mi yoksa sinema mı henüz kestiremediklerini ve pandemi döneminde 1 sene ara verdikleri sinema çekimlerine de tekrar başladıklarını belirten Ali Biçim, projenin isminin henüz belli olmadığını belirtti.

Başa dön tuşu