Magazin

Rihanna, Super Bowl’da performans sergileyeceğini duyurdu

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Barbadoslu şarkıcı Rihanna, geçtiğimiz aylarda hamilelik sürecini anlatmıştı. Bu dönemin göründüğü gibi rahat geçmediğini anlatan Barbadoslu şarkıcı, normal olmayan aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını belirtmişti. Arkadaş olduğu kişilerle kolay kolay romantik türde bir ilişkiye girmediğini belirten ünlü yıldız, partneri ASAP Rocky için “Onu tanımak için ve onun da beni tanıması için acele etmedim” ifadelerini kullanmıştı. Sevgilisi için “Zamanla benim ailem oldu” diyen Rihanna, annesinin de ilk andan itibaren ona “bayıldığını” söylemişti. Rocky ile ilişkilerindeki en sevdiği şeyin ‘şeffaflık’ olduğunu belirten yıldız, hedefler, korkular ve özgüvensizler hakkında açıkça konuşabildiklerini dile getirmişti.

‘İHANET’ İDDİASI!

Magazin gündeminden düşmeyen ünlü isim, hiç beklemediği bir haberle sarsılmıştı. Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre; ünlü rapçi ile ilk bebeklerini kucağına almaya hazırlanan Rihanna, sevgilisi tarafından aldatılmıştı.

AÇIKLAMA GELDİ

Rihanna’nın sevgilisi ASAP Rocky ile ilişki yaşadığı öne sürülen tasarımcı Amina Muaddi, konuya ilişkin bir açıklama yaparak iddiaları yalanlamış ve, “Sosyal medyada bu kadar hızla yayılan asılsız bir yalanın; bir yanıtı ya da açıklamayı hak etmediğine inandım her zaman. Özellikle de bu kadar ‘aşağılık’ olanların. Başlangıçta böylesine kötü niyetle uydurulan bir dedikodunun, ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüm. Ama öyle bir toplumda yaşıyoruz ki insanlar gerçek olup olmadığına bakmaksızın her konu hakkında çok hızlı bir şekilde konuşuyor. Konuşmak zorunda hissettim, çünkü bu sadece bana değil büyük saygı ve sevgi duyduğum insanlara da yönelik” demişti.

ERKEK ÇOCUĞU OLDU

Tüm bu yaşananlardan sonra, Rihanna’dan iyi haber geldi. TMZ’nin haberine göre; ünlü şarkıcı 13 Mayıs günü doğum yaptı. Los Angeles’ta doğum yapan Rihanna, erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. Oğluna kavuşan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı, henüz bebeğiyle ilgili herhangi bir paylaşım yapmadı.

Emlak yatırımına yöneldiRihanna servetine servet katıyor!Haberi Görüntüle

“BANA BİR DAHA ALBÜM SORMAYIN”

En son albümünü 2016’da çıkaran Rihanna bu konuda gelen tepkilere de kızıyordu. Instagram’da yaptığı canlı yayında, “Ben burada dünyayı kurtarmaya çalışırken bana bir daha albüm sormayın” diyerek herkesi şaşırtan Rihanna’yı özleyen hayranları ise heyecanla gelecek haberi bekliyordu.

SUPER BOWL SÜRPRİZİ!

Rihanna bir albüm haberi vermese de bir performans haberi vererek herkesi heyecanlandırdı. Amerika’nın kendi servetini kazanan en genç milyarder kadını olan Rihanna, Super Bowl’da performans sergileyeceğini onayladı. Rihanna’nın paylaşımı sonrası sosyal medya ise yıkıldı.

Rihanna'nın hamile stili gündem oldu

Moda etkinliğine katıldı Rihanna’nın hamile stili gündem olduHaberi Görüntüle

Başa dön tuşu