Magazin

Seray Sever’den babası Tamer Sever’e: Tarifi imkansız bir boşluk her yanımda

Eray Sünbül ile 2018 yılında nikâh masasına oturan Seray Sever, beş ay önce anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Sezaryen doğum yapan Sever, ikiz bebeklerine kavuşmuştu. Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Sever, geçtiğimiz aylarda Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’nın canlı yayınına katılmıştı. 49 yaşındaki ünlü isim, zorlu bir doğum süreci geçirdiğini canlı yayında anlatmıştı.

“GİDERSEM BABAMA, KALIRSAM ÇOCUKLARIMA”

“Zor bir süreç oldu. Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operasyonum 3 buçuk saat sürdü. Ameliyathaneye girerken bütün riskleri bilmiyordum. Çok kalabalık bir doktor ekibi vardı. Operasyon öncesi bir adak adadım ama sonrasında tamamen bir teslimiyete girdim” diyen Sever, “Hastaneye gittiğimde 25 kişilik ekip beni bekliyordu. İlk önce kendim için bir adak diledim, adağa çok inanıyorum. Sonra boş verdim, tamamen teslim oldum. ‘Gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına’ dedim” ifadelerini kullanmıştı.

Doğuma kısa bir süre kalan babasını kaybeden Seray Sever, “Yıkıldığım anlarda çocuklar daha çok hareketlendi. Babamı yoğun bakıma yatırdığım gün, kızlarım ilk tekmelerini attılar” şeklinde konuşmuştu.

Seray Sever'den kızı Sofia ile paylaşım

Anneliğin tadını çıkarıyor!Seray Sever’den kızı Sofia ile paylaşımHaberi Görüntüle

“KEŞKE BABAM DA OLSAYDI”

Birkaç ay önce eşi ve kızlarıyla objektif karşısına geçen Seray Sever, bu kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Doğum yapmadan kısa bir süre önce kaybettiği babasını unutmayan ünlü sunucunun paylaşımına düştüğü not herkesi duygulandırmıştı. Sever, gönderisine; şu notu düşmüştü:

Hayat su gibi akıp, geçiyor. Bizi mutlu eden anlar ne kadar kıymetli… Bebeklerle paylaştığım bu fotoğraflarda keşke canım babam da olsaydı, böyle eksik hissetmezdim. Yine de sağlıkla, mutlulukla sevdiklerimizle aldığımız her saniyeye şükürler olsun. Allah kalanlara uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Yavrularımızı bize, bizleri de yavrularımıza bağışlasın inşallah.

“SEN BENMİ EN KIYMETLİMSİN”

Şimdilerde ikiz kızlarının bakımıyla ilgilenen Seray Sever, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Ünlü sunucu, son olarak babası Tamer Sever’in doğum günü için bir paylaşımda bulundu. Merhum babasıyla çekilen fotoğraflarından birini paylaşan Sever, şu sözlerle duygularını dile getirdi:

En kıymetlim büyük aşkım babişkom, bugün senin doğum günün ve torunlarının beşinci ayı. Öyle çok isterdim ki onları görmeni, kucağına almanı… Senin gibi muhteşem bir dedeyi tanımalarını şefkatini hissetmelerini. Canım yanıyor, seni çok özlüyorum. Tarifi imkansız bir eksiklik ve boşluk her yanımda. Huzur içinde yat. Bizi izlediğini biliyorum. Sen benim en kıymetlimsin.

Seray Sever'den babası Tamer Sever'e veda

“Her şey boğazıma düğümleniyor”Seray Sever’den babası Tamer Sever’e vedaHaberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Seray Sever’in Bodrum’da yaşayan 70 yaşındaki babası Tamer Sever, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetmişti. Ünlü sunucu, doğum yapmasına sayılı günler kala baba acısı yaşamıştı.

Başa dön tuşu