Güncel HaberMagazin

Sokağın “cool” ruhuna odaklanmaya hazırlanıyor

Sokağın “cool” ruhuna odaklanmaya hazırlanıyor

Dockers® Crew, Profesyonel BMX Sporcusu Bora Altıntaş ile Büyümeye Devam Ediyor!

 Profesyonel BMX sporcusu Bora Altıntaş, Dockers®’ın yeni marka elçisi ve #DockersCrew ekibinin yeni üyesi oldu. Dockers®, sokağın “Cool” ruhunu ortaya çıkarmak için Bora ile yeni bir maceraya atılıyor!

 1986 yılında Kaliforniya, San Francisco’da doğan, Casual Friday akımının mucidi Dockers®, sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası haline geldi. Bora Altıntaş ile sokağın “cool” ruhuna odaklanmaya hazırlanan Dockers® hem markanın hem ürünlerinin çok yönlülüğünü ortaya çıkaracak yeni bir maceraya atılıyor.

#DockersCrew’in yeni üyesi profesyonel BMX sporcusu Bora Altıntaş 13 yaşındayken hayatına giren BMX sporundan o günden beri hiç kopmadı. Ulusal ve uluslararası müsabakalarda birçok başarı elde eden ve ülkemizi temsil eden Altıntaş sokağın “cool” havasını Dockers®’ın sportif şıklığı ile birleştirecek.

Mücadeleci kişiliği, risk almaktan korkmaması ve adrenalin tutkusu ile adından söz ettiren Bora Altıntaş Dockers® ile mükemmel bir uyum yakaladı. Bora Altıntaş iş birliği ile ilgili düşüncelerini “Sokağın “Cool” ruhunu Dockers® ile yansıtabileceğim ve #DockersCrew ekibinin bir parçası olduğum için çok mutluyum! Markanın çok yönlülüğünü ve ruhunu atıldığımız bu macerada birlikte keşfetmek için sabırsızlanıyorum!’’ şeklinde ifade etti.

Bora Altıntaş’ın Türkiye ekibine dahil olması ile genişleyen Dockers® Crew’in global üyeleri arasında NBA’de Golden State Warriors takımında forma giyen Amerikalı profesyonel basketbol oyuncusu Jordan Poole, Flatland alanında 9 kez dünya şampiyonu olan profesyonel BMX sporcusu Matthias Dandois ve son olarak ekibin en yeni üyesi profesyonel tenis oyuncusu Gaël Monfils bulunuyor. Sokağın ‘Cool’ ruhunu her yönüyle yansıtan #DockersCrew büyümeye devam edecek!

Bora Altıntaş hakkında:

13 yaşındayken arkadaşlarının vasıtasıyla BMX ile tanışan Bora Altıntaş o günden beri BMX ile ilgileniyor. 2017 yılında 2. Türkiye BMX Günü’nde ikincilik ve Yunanistan’da yapılan RideOnBmx yarışmasında ise dördüncülük elde ederek Kıbrıs adası dışındaki ilk başarılarını elde eden Altıntaş 2018 yılında FiberaBmx Skatepark projesini hayata geçirmiştir. İngiltere’nin Shepton Mallet şehrinde düzenlenen Nass Festival’de yer alan Bora, 30 sporcu arasında altıncı sırayı almıştır. Aynı yıl Yunanistan’ın Selanik şehrinde düzenlenen RideonBmx Battle’a katılan Altıntaş, liderliğini yaptığı takımla birlikte birincilik elde etmiştir. 2020 yılında Estonya’nın başkenti Talinn’de düzenlenen Simple Session’da Türkiye’yi temsil etti. 2021 yılında ise Simple Session’da finallere kalan Bora, bunu başaran ilk Türk sporcu oldu.

Başa dön tuşu