Magazin

Tutku Aygan.Kendinizden biraz bahseder misiniz?

 

Tutku Aygan.Kendinizden biraz bahseder misiniz?Merhaba ben Tutku Aygan. 1 Mart 1998 İstanbul doğumluyum. Yaklaşık 10 yıl kadar Beşiktaş kulübünde profesyonel basketbol oynadım. Daha sonra yaşadım sakatlıktan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum. Okul zamanındayken Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak dereceye girdim. Seçildikten sonra mankenlik yapmaya başladım. Şimdi ise hayalim olan oyunculuk mesleğini yapıyorum.
2- Hayatta yapmaktan en mutlu olduğunuz şeyler nelerdir?
İşimi yapmaktan hep çok mutlu oldum. Sete her gittiğimde resmen kendimi buluyorum ve içimden diyorum ki “evet Tutku bu iş senin işin, devam et”
3- Boş zamanlarınızda neler yaparsınız?
Çoğu kişi bilmez ama yazı yazmayı çok severim. İçimi dökerim kağıtlara. Onun dışında kulaklığımı takıp yürümeyi çok severim. Gün sonunda hep bana iyi gelmiştir.
4- Hangi takımlısınız?
Beşiktaşlıyım. Hemde biraz fanatik. Belki de uzun yıllar orada oynamamın etkisi olabilir.
5- Kendinizi 3 kelime ile tanımlayın dersek?
İnatçı, hayalperest, duygusal
6- Sürekli takip ettiğin dizi var mı?
Setten dolayı buna maalesef çok zamanımınız olmuyor ama işimiz gereği elimden geldiği kadar dizilere bakmaya çalışıyorum.
7- Modellikte yaşadığınız unutamadığınız bir anınız var mı?
Olmaz olur mu tabiki var. Çiğdem Akın defilesine dakikalar kala elbisem yırtılmıştı. İnanılmaz gergin dakikalardı benim için yetişemeyeceğiz sanmıştım. Neyse ki hallettik ve şimdi buna gülüyoruz.
8-Şu anda yapamadığınız ve yapmak istediğiniz şey nedir?
Aslında böyle bir durum hiç aklımda yoktu ama oyuncu arkadaşlarımın davetiyle tiyatrolarına gidince hayatımın bir döneminde tiyatro yapmayı istediğimi farkettim.

 

Başa dön tuşu