Magazin

Ünlü isimlerden 2022 paylaşımları

İREM HELVACIOĞLU

Yeni yılın ilk sürprizi İrem Helvacıoğlu’ndan geldi. Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile birlikte olduğu konuşulan ünlü oyuncu 2022’de aşkını şu sözlerle ilan etti:

“Bazen bir anı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır. Her anı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim YoYo.”

BENSU SORAL

Evliliklerindeki krizi atlatan Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris’te karşıladı. İkili, birlikte yer aldıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurdu.

ÇAĞLA ŞIKEL

Sunucu Çağla Şıkel yeni yılı ailesiyle karşıladı. Ünlü isim paylaşımına, “Çok zor oldu yerimizde durmak. Aile her şeydir… Sağlıklı mutlu seneler olsun” notunu yazdı.

CEM YILMAZ

Yeni yıla girerken ayaklarının fotoğrafını paylaşan komedyen Cem Yılmaz paylaşıma, “Nice yıllar ! Dev yılbaşı partim bütün hızıyla devam ediyor. Hoşgeldin 2022” notunu düştü.

BÜLENT ŞAKRAK-ERKANKOLÇAK KÖSTENDİL-ALİ ATAY

Oyuncu arkadaşlar Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay yılbaşında bir araya geldi. Yakın arkadaşlar ve oğullarının aynı açıdan aynı pozu vermeleri büyük ilgi gördü. Ekip tüm Türkiye’ye mutlu yıllar diledi.

SERAY SEVER

Bir süredir eşiyle Bodrum’da yaşayan sunucu ve oyuncu Seray Sever, ikiz bebek müjdesi vermişti. Aylar sonra ilk kez kamera karşısına geçen Sever yeni yılda iyi dileklerde bulundu: “Çifter çifter kısmetlerin geldiği, sağlıklı, mutlu, bolluk bereket içinde bir 2022 olsun inşallah cümlemize.”

OĞULCAN ENGİN

Geçen temmuz ayında oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandıran Oğulcan Engin, Miray Daner’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Yılbaşı gecesini birlikte geçiren çiftten Engin, bu fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.

GÜLENAY KALKAN

Gülenay Kalkan 1 Ekim 2019’da a vefat eden eşi Tarık Ünlüoğlu’nun fotoğrafının önünde yeni yıl pozu verdi. Kalkan paylaşımına, “Gönlünüzce geçireceğiniz bir yıl dilerim” notunu düştü.

DERYA ŞENSOY

Geçen aylarda babası Ferhan Şensoy’u kaybeden Derya Şensoy, kardeşi Müjgan Ferhan Şensoy’un kızı Pera ile objektif karşısına geçti. Şensoy, “Canımın canı, küçük ve akıllı Pera’m! Bu yılın en güzel anı! Teyzesinin prensesi! Şansın, yolun hep açık olsun. Dünyamızı hep böyle aydınlat kocaman kalbinle… Annen Ferhan Şensoy, canımın yarısı, sen kalbimin en içisin prensesim. Sağlıkla, şansla, kocaman ailenle büyü… Seni çok seviyoruz boncuğum” dedi.

ALİ SUNAL

Tarkan’dan sonra oyuncu Ali Sunal da tütü giydi. Kızlarıyla yeni yıl pozu veren Sunal paylaşımına, “Kız babası olmanın tatlılıklarından biri galiba bu değil mi Tarkan? Bir tütüm eksikti. Herkese harika bir yıl diliyoruz” mesajını düştü.

 

Başa dön tuşu