Magazin

Ünlü isimlerin Bodrum ve Çeşme’de tatil keyfi

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının tanınmış isimleri yazın gelmesiyle tatile çıktı. Sezonun yorgunluğunu Bodrum, Çeşme gibi popüler yerlerde  atan ünlülerin tatili objektiflere yansıdı. Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkaran model Simge Ünal ve oyuncu Fırat Çelik, Çeşme’yi tercih ederken; üç kez ‘Survivor’ yarışmasında mücadele eden Nagihan Karadere ise Bodrum’da görüntülendi.

UZUN SOHBET

Oyuncu Fırat Çelik, Çeşme tatiline devam ediyor. Önceki gün Before Sunset Beach’te görüntülenen Çelik, denizden çıkmadı. Şarkıcı Aybüke Albere ile birlikte denize giren Çelik, uzun süre suda kalarak sohbet etti. Hararetli konuşmaları ile dikkat çeken ikili, daha sonra localarına geçti.

Fırat Çelik: O rakamları duyunca 'yok artık' diyorum

Sürekli maaşlarını soruyorFırat Çelik: O rakamları duyunca ‘yok artık’ diyorumHaberi Görüntüle

DENİZE GİRMEDİ

Simge Ünal da bu sene tercihini İzmir’in Çeşme ilçesinden yana kullandı. Ağustosta Kazablanka’ya gidecek olan model, bir haftalık Çeşme tatilini Boyalık Beach’te geçirdi.

Denize girmeyi pek sevmeyen Ünal, bir süre iskelenin merdiveninden suyun sıcaklığını kontrol ettikten sonra yüzmekten vazgeçerek şezlonguna döndü. Ünal bir süre sonra restoran kısmına arkadaşlarını yanına giderek vakit geçirdi.

Açıklamaları dikkat çektiSimge Ünal: Fakir biriyle sevgili olmam!Haberi Görüntüle

KIZIYLA TATİLDE

‘Survivor 2022 All Star’ın şampiyonluk favorilerinden biri olarak gösterilen ancak büyük finalöncesi elenmesiyle fenoemn yarışmanın birçok takipçisini şaşırtan Nagihan Karadere, moral bozukluğunu Bodrum’da atıyor.

Önceki gün Bitez’de bir beach’te görüntülenen Nagihan Karadere, kızı Ece Arven ile tatil sezonunu açtı. Anne- kız denize girmeyip bir süre suda oyalandıktan sonra iskeleye geri döndü.

Gündem olan sözler…Survivor Nagihan Karadere: Kediye aslanı boğdurdular!Haberi Görüntüle

DEMET AKALIN SÜRPRİZİ

Nagihan Karadere, geçtiğimiz günlerde her sene Survivor’ın en büyük takipçilerinden olan ve yarışma hakkında sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Demet Akalın’ı yazlığında ziyaret etmişti. Şarkıcının davetini geri çevirmeyen Karadere, Akalın ve ailesiyle bir araya gelmişti.

“HEDİYELERE BOĞDU”

Ünlü popçu, Instagram’da yayınladığı videoda, “Aman Allahım bize kim gelmiş, gönüllerin şampiyonu gelmiş. Benim evim senin evin Nagihan” ifadelerini kullanmıştı. Karedere de söz konusu gönderiyi kendi hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Demet Akalın’ın evinde video da çeken Survivor Nagihan, “Kraliçenin evine tatile geldik. Misafirliğe geldiğimiz yetmezmiş gibi bir de o kadar çok hediyelere boğdu ki bizi. Bana şampiyonluk hediyesi kocaman kocaman altınlar almış. O kadar mahcubum ki anlatamam” şeklinde konuşmuş, bu sırada kendisine hediye edilen altını da göstermişti.

Nagihan'ın Survivor isyanı

‘Sahada kazandığımızı masada kaybettik!’Nagihan’ın Survivor isyanıHaberi Görüntüle

Başa dön tuşu