Magazin

Yeni paylaşımı da şaşırttı: Evlilik bir tuzak, bekâr kalın!

Herkes onu Instagram’da sergilediği lüks yaşamıyla tanıdı. Bir yanda lüks malikaneler, dünyanın en gözde tatil beldelerine yapılan seyahatler, diğer yanda deste deste dolarlar ve elbette etrafında birbirinden güzel kadınlar…

O FOTOĞRAF YANKI YARATTI
Onun bu yaşam tarzı, artık sosyal medya kullanıcıları için “alışıldık” bir duruma dönüşmüştü. Fakat geçen 25 Temmuz’da yaptığı bir paylaşımla yeniden gündemin ilk sıralarına oturdu. Her zaman mayosuyla görüntülenirken o gün üzerinde takım elbise vardı, yanında da elinde bir demet çiçek tutan genç bir kadın! Paylaşımın mesajında da “Sonunda yaptım” yazıyordu. Yani iddiasına göre dünyanın en çapkın adamı artık evlenmişti.

Yeni paylaşımı da şaşırttı: Evlilik bir tuzak, bekâr kalın

 

BAZILARI MUTLULUK DİLEDİ, BAZILARI İNANMADI
Evet, tahmin ettiğiniz gibi Dan Bilzerian‘dan söz ediyoruz… Geçen ay evlendiğini duyurup milyonlarca takipçisi arasında yoğun bir tartışmaya neden oldu Bilzerian. Bazıları onun sonunda gerçekten evlendiğine inanırken bazıları “şaka” yaptığını ileri sürdü

Yeni paylaşımı da şaşırttı: Evlilik bir tuzak, bekâr kalın

 

‘EVLİLİK BİR TUZAK, BEKÂR KALIN’
Tam bu tartışmalar dinmişken Bilzerian yeni bir paylaşımla tekrar gündemin ilk sıralarına yükseldi. Tropikal bir bölgede, yanında yine birbirinden güzel kadınlarla tatil keyfi yaparken görüntülenen Dan Bilzerian bu videoyu ilginç bir mesaj eşliğinde paylaştı: “Evlilik bir tuzak, bekâr kalın.”

Yeni paylaşımı da şaşırttı: Evlilik bir tuzak, bekâr kalın

‘ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ BALAYINDA’
İşte bu paylaşım ve mesaj, sosyal medyada yine büyük yankı buldu. Bir grup takipçisi, Bilzerian’ın balayı keyfi yaptığını ileri sürdü. Bazıları da onun her gününün balayı gibi geçtiğini savundu. Dan Bilzerian’ın bir başka takipçisi de onun “çocukluğundan beri balayı yaptığını” belirten bir yorum yazdı. 

Dan Bilzerian’ın bir kadınla evlenip yanında birçok kadınla balayı yapmasını eleştiren takipçileri de oldu. Bunlardan biri Bilzerian’ın “gelecek nesillere kötü örnek” olduğunu belirtti. Bir takipçisi de yanındaki genç kadınlara gönderme yaparak “Kardeşim sen artık evlisin” diye yazdı. Bir başka takipçisi “Evlilik sadece birbirini seven iki cesur insan içindir” diye görüşünü ifade etti.

 

Yeni paylaşımı da şaşırttı: Evlilik bir tuzak, bekâr kalın

 

TANITIM VİDEOSU OLABİLECEĞİ İLERİ SÜRÜLDÜ
Başından beri gerçekten evlenip evlenmediği tartışma konusu olan Dan Bilzerian’ın bu “balayı” paylaşımı da benzer tepkiler aldı. Bu videonun aslında balayı görüntüleri içermediği, Bilzerian’ın alkollü içecek markası için çekilen bir tanıtım filmi olduğu ileri sürüldü bazı takipçileri tarafından.

Gözden Kaçmasın

Başa dön tuşu