Magazin

“35. Best Model of Turkey ” Yarışmasının Kazananları Şile’de Objektiflerin Karşısına Geçti

35. Best Model of Turkey Yarışmasının”  bu yıl ki birincileri ve ikincileri Şile de düzenlenen bir workshop çalışmasıyla   objektiflerin karşısına geçtiler.

Zeki Çelik Fotoğraf Atölyesi ve Aydın Güler ajansı ile birlikte planladıkları workshop çalışmasında atölyeye bağlı  moda fotoğrafçıları ile birlikte ünlü modacılarda yer aldılar. Şinasi Günaydın, Aylin Yılmaz moda evi ve Rengin Vural Rubystars koleksiyonları ile göz kamaştırdılar.

Gün boyu süren çalışmalar için iki setup kuruldu. Birincisi şile sahili ve kumsalı seçilirken ikincisi için  yarış atların olduğu bir at çiftliği oldu.

Best Model Turkey birincileri Büşra Karakaş ve Emir Mayacı, ikincileri Tuğçe Tekin ve Attila Savaşan; en çok by subay adlı bir yarış atıyla çekimler yaparken çok etkilendik, bu kadar çok fotoğraf sanatçıyla hiç çalışma yapmamıştık, bizim için ayrı bir deneyim oldu dediler.

Best Model of Turkey ofisinden yapılan açıklamayla bu tarz etkinliklerin devam edeceğini, finale kalan herkesin titizlikle üzerilerinde duracağımızı ve moda dünyasına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak için ne gerekiyorsa tüm desteklerimizi sürdüreceğiz açıklamasını yaptılar.

 

Başa dön tuşu