Güncel HaberKültür SanatMagazinMüzik

Altın Medya Ödüllerinin bu yıl 5.si yapıldı

Altın Medya Ödüllerinin bu yıl 5.si yapıldı

Altın Medya Ödüllerinin bu yıl 5.si yapıldı

Enes Furkan Bilgiçli İmzalı 5. Uluslararası Altın Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Ramonder Ana Sponsorluğunda, ünlü organizatör Enes Furkan BİLGİÇLİ imzasıyla, her yıl gerçekleştirilen, Uluslararası çapta sanat, basın, magazin, iş ve cemiyet dünyasının enlerinin buluştuğu Altın Medya Ödüllerinin bu yıl 5.si Green Park Pendik Convention Center Hotel ’de görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Gecede sunuculuğunu yapımcı ve sunucu Esin Yum ve Enes Furkan Bilgiçli’ninüstlendiği Uluslararası başarılar ödülle taçlandı. Gecenin Kırmızı Halı Sunuculuğunu ünlü model ve mankenler Pınar Güve, Ecem Gül ve Sanatçı Nilay Dorsa üstlendi.

Tören Ramonder markası sahibi Sefa Ramazan Öztürk’ün 10. Yıl Kürk Defilesi ünlü koreograf Bilal Baştemur’un 20 kadın 20 erkek top modeliyle muhteşem bir açılışla başladı.

    

Türk Sanat Müziğinin Efsane Sesi Yılmaz Morgül’ün ‘Yapay zekaya hayır’ temalı iskelet kostümü ve pankartı geceye kırmızı halıda damga vurdu damga vurdu.Yılmaz Morgül şarkılarıyla Green Park Otel’de gerçekleştirilen gecede Yılın en güvenilir sanatçısı ve Yılın TSM sanatçısı ödülüne layık görüldü.

  

Gece’de Yılmaz Morgül,  Nermin Öztürk, Klass Magazin,Muammer Kapucoğlu, Seda Üren, Hakan Solaker, Erkal Sonel, Kemal Cenk İçten, Tuğba Ekinci, Nadide Sultan, Kadir Ezildi, Tahir Uçar, Cansel Ayanoğlu, Nilay Dorsa, Ozan Aslan,SevtuğKasağbaşoğlu, İş kadını Songül Yatar, WonderHairClinic, Gülşah Tunçbilek, Av. Burçin Tekin, Derya Ataş, Deniz Usta, Deniz Topal, Intraline İlaç a.ş., Tenor Sedat Can Öztoprak, Lena Yatçılık, Mayadroom Ajans, Oktay Seven, Vedat Yetek gibi ünlü isimler halk oylaması sonucu Altın Medya Ödülüne layık görüldü.

Başa dön tuşu