Magazin

Arzum Onan açıkladı! ‘Boşanmayı talep eden Mehmet oldu’

Ünlüler dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen ve Can adında bir oğulları olan Mehmet Aslantuğ (61) ile Arzum Onan’dan (49) kötü haber geldi. Son günlerde haklarında çıkan ayrılık iddialarına dair net bir açıklama yapmayan ikiliden Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını resmen duyurdu. İşte detaylar…

Arzum Onan açıkladı Boşanmayı talep eden Mehmet oldu

1993 Miss Turkey’de Türkiye güzeli, aynı yıl gerçekleşen Miss Europe yarışmasında Avrupa güzeli seçilen Arzun Onan, kendisi gibi oyuncu olan eşi Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliklerine nokta koyma kararı verdiklerini duyururken, ‘psikolojik şiddet’ iddiasını yalanladı.

30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez.

Arzum Onan açıkladı Boşanmayı talep eden Mehmet oldu

BOŞANMA DAVASI 29 MAYIS’TA

Instagram hesabından eşi ile deniz kenarında romantik bir pozuna yer veren Arzum Onan, boşanmanın detaylarını da paylaştı.

Arzum Onan açıkladı Boşanmayı talep eden Mehmet oldu

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Başa dön tuşu