Magazin

Atakan ve Ezgi aşkı gerçek mi?

Survivor adasında Atakan herkesi bir yana Ezgi Avcı’yı bir yana koydu. Öyle ki artık Survivor’da kendi geleceğini bile tehlikeye attı. Kendisinden çok düşündüğü isim Ezgi Avcı ve onun adada kalması oldu. Ama dün akşamki eleme sonucunda bu da gerçkeleşmedi.

Peki herkesin konuştuğu ve adeta efsaneye dönüşen bu aşk gerçek mi? İşte adadakileirn yorumları ve o yorumlara yol açan fotoğraflar…

HERKES FARKINDA
Atakan’ın Ezgi’ye olan düşkünlüğü Yattara’dan Nagihan’a, Yunus Günçe’den Semih’e kadar herkesin dikkatini çekiyor.

TUĞBA ÖZAY SÖYLEMİŞTİ
Atakan ile Ezgi Avcı’nın artık ekrandan yansımaya başlayan sevgili görüntüsüne adadaki isimler daha yakından tanık olmuşlardı. Bunu da bir kavga ortaya yere sermişti. Tuğba Özay elenmesinden bir gün önce Nagihan Karadere ile kavga ettiğinde Atakan ve Ezgi olayı ifşa etmişti.

EZGİCİĞİ ELENİR DİYE…
Nagihan da ‘Ezgiciği elenir diye korkuyor’ sözleriyle durumu özetliyor. Atakan daha önce de sırf Ezgi için bireysel dokunulmazlığı almak ve adını yazdırmamak için ter dökmüştü.

BU KEZ ELİ KOLU BAĞLIYDI
Bu kez ünlüler takımı da önce Atakan’ı yazıp onu bireysel dokunulmazlık oyununa çıkarmadılar. Atakan adının yazılmasından çok daha fazla bu duruma kızdı. Benim tek derdim Ezgi’nin elenmemesi’ diyen Atakan , bütün takımı onun uğruna karşısına aldı.

Benim tek derdim Ezgi’nin elenmemesi’ diyen Atakan , bütün takımı onun uğruna karşısına aldı. Ama Atakan amacına ulaşamadı!

ATAKAN İLE EZGİ SEVGİLİ DEDİKODUSU ÇIKARAN KARELER
Atakan ile Ezgi arasında aşk dolu bakışmalar ve iltifat dolu yaklaşımlar adadan kameralar aracılığıyla artık izleyiciye kadar ulaşıyor. Atakan’ın üzerine titreyen hali ve Ezgi’nin sevgili bakışları söze gerek bırakmayacak türden… (Medyafaresi)

Başa dön tuşu