EkonomiGüncel HaberMagazin

Ayça Ayşin Turan’dan yatak pozu! Sütyensiz pozuna beğeni yağdı

Son olarak Ada Masalı dizisinde canlandırdığı Haziran karakteriyle büyük beğeni toplayan Ayça Ayşin Turan sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Ünlü isim bu defa yatak pozu ile dikkat çekti. Ayça Ayşin Turan takım elbise giyerek dekolteli poz verdi.

Ayça Ayşin Turan'dan yatak pozu! Sütyensiz pozuna beğeni yağdıAlp Navruz ile ayrılığının ardından adı Murat Boz ve Umut Evirgen ile anılan Ayça Ayşin Turan sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. İddialı ve cesur pozları ile sık sık gündeme gelen Ayça Ayşin Turan’dan bu defa yatak pozu geldi.

Ayça Ayşin Turan 1

25 Ekim 1992’de Sinop’ta doğan Ayça Ayşin Turan’ın babası Kastamonulu, annesi ise Sinoplu’dur.

Ayça Ayşin Turan 2

Babasının Tunuslu olduğuna dair iddialar ortaya atılsa da Ayça Ayşin Turan, verdiği bir röportajında, ailecek Karadenizli olduklarını, annesinin kökeninin ise Selanik’e dayandığını söylemişti.

Ayça Ayşin Turan 3

İstanbul Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümü’nde eğitim alan Ayça Ayşin Turan, ‘Dinle Sevgili’ dizisinde ilk ekran deneyimini yaşadı.

Ayça Ayşin Turan 4

2014’te Karagül dizisinde Ada karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan, 2015’te vizyona giren Sevimli Tehlike filminde Zeliş rolüyle izleyicisiyle buluştu.

Ayça Ayşin Turan 5

Karagül dizisinin ardından 2015-2018 yıllarında Meryem ve Altınsoylar projelerinde oynayan Ayça Ayşin Turan, 2018’de Netflix’te yayınlanan Hakan:Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat verdi.

Ayça Ayşin Turan 6

Projenin bitmesiyle birlikte Zemheri ve Arıza dizilerinde rol aldı.

Ayça Ayşin Turan 10

Ayça Ayşin Turan 9

Ayça Ayşin Turan 8

Ayça Ayşin Turan 7

Başa dön tuşu