Uncategorized

AYŞEGÜL TOKER’İN 4.KİTABI ‘BOŞVER’ OKURLARIYLA BULUŞTU

Tüm bunlardan sonra toplumda son 10 yılda yüzde 1400 artan kadın cinayetleri ve her 3 evlilikten birinin boşanma ile bitmesiyle sonuçlanan aşk ve sevgi konularında yazdığı kitaplardan en yenisi oldu; Boşver.

Boşver’de  karşılıksız sevgiler, kadının ve erkeğin sevgiden, evliliklerden, aşktan beklentilerinin ne olduğunu okuyacağınız kısa yazılar var. Sıkılmadan okunacak bu kitabın yaz aylarının çok satan kitapları arasına gireceğine inanıyoruz.

Yazar, Türkiye’de hiç bir yazarın denemediği türde, farklı bir kurgu sistemi ile kitaplarını okurlarına sunarken; aslında size farkında olmayacağız bir tutkuya sürüklüyor. Dikkatli olun! Ayşegül Toker’in sıkı takipçisi olabilirsiniz.

Yazarın okurlarına ulaşmak için aktif olarak kullandığı sosyal medyanın yanı sıra, etkinliklere de katılması ile toplum adına yararlı işler çıkarmaya çalışmasını desteklemek isteyenlere ve tüm sanatseverlere duyurulur.

Boşver, bir son değil; yeni başlangıçlara kapı açmadan önceki bekleme sürecidir.  Boşver’meniz gereken herşeyi boşverin! Ama bu kitabı asla boşver’meyin!

Boşver tüm kitapçılarda ve kitap satışı yapan internet sitelerinde okurla buluşmaya başladı. Sizinle de buluşmayı bekliyoruz. yazar_aysegul_toker_bosver_diyor_h17841

Başa dön tuşu