EkonomiGüncel HaberMagazin

BAŞARILI İŞ KADINI BELİZ’İ ÜNLÜ SANATÇILARA BENZETİYORLAR

BAŞARILI İŞ KADINI BELİZ’İ ÜNLÜ SANATÇILARA BENZETİYORLAR

Bellissimo markasının sahibi Beliz Küçük, ünlü oyuncu ve model Hatice Şendil’e benzerliği ile dikkatleri çekiyor…

Bazı ünlülerle ve modellerle arasındaki benzerliğin kendisi için şaşırtıcı olduğunu ve hoşuna gittiğini kaydeden Beliz Küçük, bu konuya sevindiğini belirterek; “Aslında ben bir iş kadını olarak anılmaktan daha mutluyum. Şirketimizin bünyesinde bulundurduğu Annabella Hotels ve Dericizade’de çalışmaktayım.  Ayrıca kendi giyim markam olan Bellissimo’yu kurdum. İş hayatında idol olarak gördüğüm iki kişi var Dedem Faruk Küçük ve Amcam Önder Küçük’tür. İlerde moda ve iş hayatı konusunda yeni planlarım var ve bunları da gelecek günlerde sosyal medya hesabımdan paylaşmayı düşünüyorum” dedi.

Beliz Küçük

Hatice Şendil’e benzerliğinin kendisi için avantaj olduğunu ve bunu doğru şekilde değerlendirmek istediğini de belirten Beliz Küçük; Kendi markası Bellissimo ile anılmaktan daha mutlu olduğunu dile getirdi.

Hatice Şendil

Beliz Küçük Kimdir?

24 Temmuz 1999 Ankara doğumlu.  Ted Ankara Kolejindeki eğitiminin ardından Üniversiteyi Canada St Lawrance Güzel sanatlar bölümünde tamamlamış. Şu an aile şirketi bünyesinde bulunan Annabella Hotels ve Dericizade de çalışmakta. Kendi markası Bellissimo’yu kurmadan önce Laselle’den moda tasarım eğitimi almış, aynı zamanda Vakko Esmod Fan da moda yöneticiliği eğitimi görmüş.  Beliz Küçük, Hatice Şendil’e fiziksel ve yüz güzelliği olarak benzediğinden İnstagram fotoğraflarını görenler başarılı iş kadınına övgüler yağdırıyorlar.

Beliz Küçük

Hatice Şendil

Başa dön tuşu