Magazin

BERREN STUDİO DEFİLESİ GÖZ KAMAŞTIRDI

MİMOZA çiçeklerinin hikayesinden esinlenilen Berren Studio 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunda modayı sadece tüketmeye yönelik görenlerin tam aksine bir çiçekten ilham alarak masalsı bir serüvene çıkıyor. Rengiyle neşe saçan, çiçek açtığındaki zamanın bile anlamı olan, kırgın gözükmesine rağmen güçlü karakteriyle tüm coğrafi koşullarda çiçek veren MİMOZA ÇİÇEĞİ… Tüm özellikleri ile adeta içinde bulunduğumuz zorlu koşullarda hayata devam etmek için mücadele eden ben, siz, o gibi… Karanlıkta dahi içsel ışığını yitirmeyen bir çiçek..

    

Özgürlüğü temsil eden MİMOZALAR; ümite, barışa ve sevgiye yolculuk ediyor. Koleksiyon kadının aynı zamanda hem feminen hem de güçlü olabileceğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl tarafından yapılan  defilede Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Açelya Kartal, Gamze Balım, Derya Ekşioğlu,  Türkan Geyik ,Melike Yalnız, Merih Öztürk,  Yanita Schmidt ,  Jenya Krivenko,Sena Küçük, Özlem Kılıç, Melissa Aslan, Yasemin Yeniay,  Aybike Hindistan, Ece İldeniz,Eylül Gamze Gültekin,  Elif Tokgöz,Leyla Karaaliler,  Mervenur Kaşıkçı, Aida Salieva, Leena Shindondola,simge ünal  ve  gibi 26taçlı   model  podyumda yürüdü

 

Berren bu sezon koleksiyonu  oluştururken modanın sadece tüketmekten var olduğunu düşünenlerin aksine her yanıyla üretmenin bir gereklilik olduğunun altını çiziyor. Tam da Mimoza çiçeğinin karakterinde barındırdığı özellikler gibi. Dayanışma ruhuyla, Umutlu , çaresizlikten uzakta, yaşamaya değer güzellikleri içinde barındıran. Tamda ‘Hayat’ gibi… Yaşanacak güzel günlerin keyifli bir hatırlatıcısı olarak sizlere eşlik etmesini hayal ettiğiniz koleksiyonum masalsı serüveninde her kadına  eşlik etmesini  ve dokunmasını arzu ediyor.

  

Defilenin makyajları Banu Saadet  make up team tarafından, saçları  Black White Cadde Kuaför tarafından  ve ses/ışık/teknik Fashion Art-Mesut Büyüksofuoğlu tarafından yapıldı.

Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren BERREN Studio, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda olacak.

           

Başa dön tuşu