EkonomiGüncel HaberKültür SanatMagazinMüziksağlıkSpor

Birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitlerini deneyimlediler…

50 yılı aşkın tarihi ve vizyoner duruşu ile Türkiye’de lüks moda ve yaşam stilinin öncüsü Beymen, üstün kalite anlayışı ve sofistike yaklaşımını, Türkiye’nin ilk artizan çikolata üreticisi Butterfly Chocolate işbirliği ile çikolata dünyasına taşıdı…

AYSUN KABA  

Madagaskar ve Gana’da etik koşullarda üretilen organik kakao çekirdeklerinden “Bean to Bar” konseptiyle üretilen yeni Beymen Chocolate, doğal ve gurme lezzetleri ile beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor.

BESTE YURTTAŞ

Beymen Chocolate için  Morini İstanbul’da düzenlenen davete Emel Ayaydın, Yelda Tiftik, Buse Terim, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik, Güray Akar’ında aralarında yer aldığı çok sayıda davetli katıldı. Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ve Butterfly Chocolate Kurucusu Ebru İpekçi’nin Oğul Türkkan moderatörlüğünde yeni Beymen Chocolate’ın kakao çekirdeklerinden gurme lezzetlere dönüşüm yolculuğunun aktarıldığı sohbeti ilgiyle dinleyen davetliler, sohbetin ardından birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitlerini deneyimledi.

BUSE TERİM

Çikolatayı Modern Bir Perspektifle Yeniden Yorumladık

İkramların, özel gün ve kutlamaların vazgeçilmez lezzeti çikolatayı modern bir perspektif ile yeniden yorumladıklarını belirten Beymen Group CEO’su Elif Çapçı, “Beymen olarak 50 yılı aşan tarihimiz boyunca, ülkemizin lider lüks moda ve yaşam stili destinasyonu kimliğimizle Beymen dostlarına ilham vermek, hayata geçirdiğimiz yaratıcı işbirlikleri, global markalarla gerçekleştirdiğimiz özel etkinlikler, moda şovları, workshop’lar ve Beymen Grup Çağdaş Sanat Koleksiyonu ile Beymen dostlarına alışverişin ötesinde bir özgün ve ayrıcalıklı deneyimler yaşatmak her zaman en önemli önceliğimiz oldu.

EBRU İPEKÇİ

Bunları yaparken bir yandan da müşterilerimizin farklı yaşam alanlarındaki ihtiyaçlara hitap eden ve hayatı 360 derece çevreleyen benzersiz ürün seçkimizle hayatın her alanına dokunmaya, müşteri deneyiminin tamamlayıcısı olduğunu düşündüğümüz farklı alanlarla buluşmaya devam ediyoruz.

EBRU İPEKÇİ

Ayrıca günümüzde lüks etki alanını genişletmesiyle birlikte gastronomi, sanat ve deneyim ile bir araya gelerek yaşamı 360 derece çevreleyen bir yaşam tarzı sunuyor.

EBRU İPEKÇİ – ÖZLEM GÜSAR – ELİF ÇAPÇI

Lüksün bu yaklaşımı aslında Beymen’in DNA’sındaki deneyim odaklı, ayrıcalıklı ve ilham veren bütünsel lüks anlayışıyla bire bir örtüşüyor. Beymen Chocolate’daki değişim, Beymen’in 50. yılını ve lüksün bu topraklardaki 500. yılını kutlayan projemizin de bir yansıması diyebiliriz.

YELDA TİFTİK

Kültürümüzde ikramların, özel gün ve kutlamaların en önemli unsurlarından bir parçası olarak öne çıkan çikolata geleneğimize modern bir perspektif ile yeniden yorumladık” dedi.

RÜYA BÜYÜKTETİK

Başa dön tuşu