Magazin

Birsen Tezer’den beklenen albüm; “Kağıttan Kaptanlar”

Birsen Tezer, heyecanla beklenen yeni albümünü yayınlamak için gün sayıyor. Saklasam Kendimi şarkısını yayınlayarak albümün ilk duyurusunu yapan Birsen Tezer, 9 şarkıdan oluşan yeni albümü “Kağıttan Kaptanlar”ı 28 Nisan’da Sony Music etiketiyle dinleyiciyle buluşturacak.

Çok değerli müzisyenlerin emeğinin geçtiği ve Hayyam Stüdyoları’nda kaydedilen albümde, Adem Gülşen, Emre Tankal, Derin Bayhan, Orhan Deniz ile Tunç Öndemir imzaları dikkat çekiyor. Derin Bayhan’ın mix’lerini yaptığı albümde, mastering ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Daha önce yayınlanan ve albümün ayak seslerini taşıyan Saklasam Kendimi, Tatsız Tuzsuz, Kadın ve Kağıttan Kaptanlar’ın da yer aldığı albümde 5 yeni şarkı daha bulunuyor. Albümün çıkış şarkısı ise söz ve bestesi Doğan Duru’ya ait olan “Seyri Zaman”.

“Kağıttan Kaptanlar” albümü tüm platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Barış Murathanoğlu yönetmenliğinde çekilen Seyri Zaman’ın performans videosu aynı anda sanatçının youtube kanalında yayında olacak.haber:murat tamay

 

Başa dön tuşu