Magazin

ÇIKTI… BURSALILAR İPEKÇİ’NİN KOLEKSİYONUNA HAYRAN KALDI…Bursa’da yapılmakta olan Alzheimer Hasta Konuk Evi yararına Bursa Koza Lions Kulübü tarafından düzenlenen defilede, ünlü modacı Cemil İpekçi yeni koleksiyonunu  sergiledi.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın…

Cemil İpekçi’nin Karma isimli  koleksiyonundan 64 parça modelin sergilendiği ve Podyum Davet’te düzenlenen geceye Bursalılar yoğun ilgi gösterdi. Asil Çağıl’ın koreografisini yaptığı defilede Şenay Akay, Ebru Ürün, Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Zeliha Çal, Yağmuz Ayaz, Burcu Okutulmuş, Gözde Coşkun, Yağmur Ayaz gibi ünlü modeller podyuma çıktı.

Popstar Türkiye yarışması ile tanınan ve sonrasında yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Aydan Kaya’nın da sahne aldığı gecede Cemil İpekçi, Bursalılar’ın  ilgisini de karşılıksız bırakmadı ve isteyen herkesle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 İpekçi’ye gecenin sonunda Bursa Koza Lions Başkanı Müge Okşan tarafından Konuk Evi’nin inşaası için yaptığı katkıdan dolayı bir teşekkür plaketi sunarak  “Şu an için Alzheimer hastalığını ortadan kaldıran veya ilerlemesini durduran bir tedavi seçeneği olmadığından hedef; hasta, hasta yakınları ve bakım verenin yaşam kalitesini olabildiğince arttırmak ve desteklemektir. Bu nedenle, Lionlar olarak yapımına gönül verdiğimiz Alzheimer Hasta Konuk Evi ‘ne hem destek olmak hem de keyifli bir kaç saat geçirmek adına böyle bir etkinlik düzenledik. Cemil İpekçi’nin bize verdiği destek de çok önemliydi. Bursalılar da bizi bu gecede yalnız bırakmadılar” diye konuştu

Haberin Diğer Fotoğrafları
Başa dön tuşu