Magazin

Dünya onun deniz gözlerine hayrandı… Kocasının ağzından çıkan bir söz hayatını değiştirdi

Dünya onun deniz gözlerine hayrandı... Kocasının ağzından çıkan bir söz hayatını değiştirdi

Boşuna dememişler “Hayatta hiçbir şey sonsuza kadar sürmez” diye… Zaten hayatın kendisi de öyle değil mi? Günün birinde son nokta konuluveriyor, bazen de hiç beklenmedik bir şekilde üstelik. Acılar da sevinçler de yerini hemen başka bir duyguya bırakıyor.

İşte şimdi böyle bir öykünün kahramanını anlatacağız size… Bir zamanlar güzelliği dillere destan olan ‘deniz gözlü’ bir kraliçe bu…

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan, giyimi kuşamı hemcinsleri tarafından taklit edilen, yaşıtı birçok kadının özenerek baktığı bir kraliçe. Daha doğrusu bir eski kraliçe.

Hayat onu hiç beklemediği bir anda alıp bir ülkenin kralının karısı yaptı. Sonra dünyaya getirdiği çocukların en büyüğünü babasının yerine veliaht olarak yetiştirdi.

Bütün planlar buna göreydi ama hayatın da onun için başka planları vardı. Oğlu, kocasının bir tek kararıyla gelecekteki tahtını kaybetti, kendisi de kocasının ölümünden sonra sahip olduğu yaşantıyı.

Sonra kendine bambaşka bir hayat kurdu. Ama ne olursa olsun kendisini gençliğinden beri takip edenlerin gözünde ve gönlünde hala “deniz gözlü” kraliçe o.

Başa dön tuşu