Magazin

Ebru Polat’tan dikkat çeken özeleştiri: “Ben sanırım ilgi istiyorum!”

Bu ay yeni şarkısı ile müzik piyasasına yeni bir şarkı kazandıracak olan ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderiler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir yandan da yaz sahneleri ile dikkatleri üzerine çeken Polat, son olarak dün akşam yaptığı paylaşımlar ile Instagram’a damga vurdu. Polat’ın özeleştirisi, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Şubat ayında çıkarmış olduğu cover parçası ile sevenlerinin beğenilerini toplayan ünlü şarkıcı Ebru Polat, yeni şarkısı için geri sayıma başladı. Ezgi Gizem isimli TikTok fenomeni ile sözü müziği kendisine ait “Bro” isimli parçasında düet yapan Polat, 30 Haziran tarihinde klibi ile birlikte yayına girecek olan şarkısı ile büyük merak uyandırdı. Klip tarzını daha önce paylaşan ve cüretkar pozları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Polat, ayrıca sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderiler ile de adından söz ettiriyor.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve özellikle son dönemlerde yaptığı paylaşımlarda takındığı agresif tavırlar ile dikkat çeken Ebru Polat, son olarak dün akşam yayınladığı gönderiler ile adından söz ettirdi. Instagram hesabının hikayeler kısmından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Polat, yaptığı özeleştiri ile sosyal medyaya damgasını vurdu.

Başa dön tuşu