Magazin

ENES FURKAN BİLGİÇLİ İMZALI “GLOBAL STAR AWARDS” GÖRKEMLİ TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

İş insanı ve ünlü organizatör Enes Furkan BİLGİÇLİ imzalı 2023 yılının ilk ödül töreninde yine ilkler gerçekleşti. İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan Kuğu Gölü İstanbul’da düzenlenen gece, sanat, siyaset, medya, magazin ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi.

Sunuculuğunu Özge ULUSOY ve Gökay KALAYCIOĞLU’NUN üstlendiği ve kırmızı halı yerine farkındalık yaratmak amacıyla mavi halı konsepti uygulanan törende yıldızlar geçidi yaşandı. Sokak hayvanlarına farkındalık yaratmak amacıyla bir araya gelen davetliler arasında yakın zamanda annesini kaybeden Yılmaz MORGÜL “Ben hayvanım, yaşamak istiyorum” pankartı açarak ülkemizdeki hayvan şiddetine karşı protesto gösteri yaptı.

 

Mavi Halı’da basının yoğun ilgisinin yanı sıra gecenin sunucuları Eda ACAR, Buse ILGAZ, İlknur ÖZKUŞ ve Nevide ÇİÇEK tasarım kıyafetleri ile boy gösterdi. Gecenin anlam ve önemine ithafen Mama Kumbarası yüzlerce paket mama dağıtırken, Tükkan Aksesuar çantalar içinde hayvan figürlü anahtarlıklar ve takılar dağıttı.

“ Global Starlar Ödülle Taçlandı “

Geceye Nermin ÖZTÜRK, Gökhan TAŞKIN, Esin YUM, TGRT haber Yasemin BOZKURT, Pınar ERGÜNER, Yeliz YEŞİLMEN, Bedia TEYMUR, Kürşat GÜREL, Hünkar GÖKSU, CINE5TV, Fethi DEMİRKOL, Maral, 50FIFTY, Gamze UYGUNTÜRK, Nilay DORSA, Neshe, Kanal7 Haber, Fatih BULUT gibi duayen isimlerde katıldı.

 

Başa dön tuşu