Magazin

Erbil’in 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’dan ilginç istek

Bir dönem sağlık sorunları yaşayan ve aylarca hastanede tedavi gören 66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, eski günlerine döndü.

Taciz davası ve açıklamalarıyla hakkında birçok haberin çıktığı Mehmet Ali Erbil, şimdilerde 5 aydır birlikte olduğu, kendisinden 40 yaş küçük aşkı Gülsereni Ceylan’la magazin gündeminde sık sık yer alıyor.

66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük 26 yaşındaki sevgilisi Gülseren Ceylan’a geçtiğimiz akşam doğum günü partisi hazırlayarak evlenme teklifi etmişti.

Evlilik teklifini alıp, yüzüğü taktıktan sonra Mehmet Ali Erbil dışında masadaki herkese sarılmasıyla dikkat çeken Gülseren Ceylan’ın, Erbil’e “Elimi öp” demesi de geceye damga vuran olay olmuştu.

Evlilik teklifinin hemen ardından Mehmet Ali Erbil, Gülseren Ceylan’ın kendisinden ev istemesiyle ilişkiye nokta koyduğu iddia edilmişti.

AYRILIK KISA SÜRDÜ
Ünlü çift 4 saatlik ayrılığın ardından barışmıştı. Ardından Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan barıştıklarını duyurmak için hem evden hem de dışarıdan oturdukları bir mekandan paylaşım yaptmıştı.

66 yaşında yeniden damat olacağı konuşulan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sevgilisine hem tektaş yüzük hem de spor araba hediye ettiği konuşulanlar arasında.

TİKTOK YAYINI GÜNDEM OLDU
Bu kez Mehmet Ali Erbil, sevgilisi Gülseren Ceylan ile açtığı Tiktok yayınıyla gündeme geldi. 4 kişilik yayında ilginç anlar yaşandı.

Bir kişi, yayındaki bir diğer kadın için “En son örümcek domalıyordu, ondan sonrası yok bende” ifadelerini kullandı. O kadın ise “Düzgün konuş domalmıyordum, yeri siliyordum” yanıtını verdi.

Mehmet Ali Erbil’in “Biz nereye düştük?” sözlerine cevap veren ve imam olduğu öne sürülen kişi ise Erbil’e “Biz çocukluğumuzdan beri sizi severiz, neden öyle dediniz?” diye sordu.

 

Erbil, “Hayır dedim nereye geldik, nereye düştük, bilmiyorum” yanıtını verirken yayındaki diğer kişi ise “Esprisine dedi. Hocam adam şovmen, film oyuncusu” diye konuştu.

CEYLAN: İMAM NİKAHI KIYAR MISINIZ
Erbil’in sevgilisi Ceylan, imam olduğu iddia edilen kişiye seslenerek “Bir imam nikahı biz de alabilir miyiz?” diye sordu.

Başa dön tuşu