EkonomiGüncel HaberMagazinsağlıkSpor

Eski eşinin gizli mektuplarını ifşa etti: ‘Çocuklarını da al gel, bir gece şatomda misafir edeyim’

Eski eşinin gizli mektuplarını ifşa etti: Çocuklarını da al gel, bir gece şatomda misafir edeyim

Onlar bir zamanlar dünyanın en gözde aşıklarıydı… Öyle ki herkes bu çifte baktıkça gerçekten de aşkın var olduğuna inanıyordu. Hatta aşkları öyle büyüktü ki bir süre sonra isimleri bile tek tek anılır olmaktan çıkmıştı…Basın ve hayranları, onlardan tek bir isimle söz ediyordu.

ESKİ DEFTERLER KAPANMAK BİLMİYOR

Bu büyük aşkı üç tane biyolojik, üç tane de evlatlık altı çocukla taçlandırdılar. Hatta onların tanıklığında “aşklarının kalesi” olarak nitelendirdikleri, birlikte yaşlanmayı hayal ettikleri yerde evlendiler… Ama olmadı… Yürümedi…

Bütün dünyayı şoke eden kararı, evliliklerinden kısa bir süre sonra açıkladılar… Boşanıyorlardı.. Üstelik bu öyle sıradan bir boşanma da olmadı. Sonradan anlaşıldı ki herkes onların birbirlerine deli gibi aşık olduğunu düşünürken onlar içlerinde büyük bir öfke biriktirmişti.

 

Eski eşinin gizli mektuplarını ifşa etti: Çocuklarını da al gel, bir gece şatomda misafir edeyim

 

Hatta yollarını ayırdıktan sonra birbirleri hakkında öyle açıklamalar yaptılar ki evlerinin kapalı kapıları arkasında öyle sanıldığı gibi çok da mutlu olmadıkları ortaya çıktı.

Ayrılmalarının üzerinden çok zaman geçti ama bu eski aşıkların hesaplaşması bitmek bilmedi. Öyle ki yeni iddialar arka arkaya geliyor. Bunlara yeni bir halka daha eklendi.

Başa dön tuşu