Uncategorized

Eski karısının yeni aşkı ünlü oyuncuyu çıldırttı… ‘O ikisi benim paramı yiyor… Midem bulanıyor’

Eski karısının yeni aşkı ünlü oyuncuyu çıldırttı... O ikisi benim paramı yiyor... Midem bulanıyor

Gerçek hayatta da gösteri dünyasında da boşanmaların nasıl olduğunu bilirsiniz. Aslında kimse yuvasını kurarken günün birinde bunun başına gelmesini beklemez. Ama hayat böyle bir şey… Kimi zaman insanın başına hiç ummadığı olaylar gelebilir. Ne kadar hazırlıklı olursa olsun; ne kadar her olasılığı göz önünde bulundurursa bulunsun yine de bazı gelişmeleri çok da soğukkanlılıkla karşılamak mümkün değil.

Boşanmaların ardından bir zamanlar hayatı paylaşan çiftler de kendi yollarına gider. Bazıları bir daha kalbinin kapılarını aşka açmaz. Ama bazıları da yuvası dağıldıktan sonra hemen kendini yeni sevgilinin kollarına atar.

Tabii ki artık boşanmış olsalar da eşlerden birinin yeni bir hayat arkadaşı bulması diğerinin içini az da olsa sızlatır.

 

Eski karısının yeni aşkı ünlü oyuncuyu çıldırttı... O ikisi benim paramı yiyor... Midem bulanıyor

 

ONUN BOŞANDIĞI KARISI İLE ESKİ DOSTU AŞK YAŞIYOR
Tıpkı geçen yıl gösteri dünyasındaki en olaylı boşanma davasının kahramanları Kevin Costner ve eski eşi Christine Baumgartner gibi.

Çiftin evliliği toz duman ve gürültü içinde sona erdi. Bir zamanlar gittikleri her yerde el ele göz göze mutluluk görüntüleri sergileyen Costner ile Baumgartner de kendilerine yeni birer hayat yolu çizdi. Hatta görünüşe göre her ikisi de boşanmanın acısını giderecek yeni aşklara yelken açtı.

Costner’ın bir süredir şarkıcı Jewel ile birlikte olduğu konuşuluyor. Ama söylentilere bakılırsa işin Christine Baumgartner cephesinde bir sorun var. Kimse için olmasa bile Costner açısından.

Çünkü Costner’ın eski eşi Baumgartner, bir süredir artık saklama gereği bile duymadan finans uzmanı Josh Connor ile aşk yaşıyor.

Bu ilk bakışta normal görünebilir. Ama sorun Connor’ın, Kevin Costner’ın eski yakın arkadaşı ve bir zamanlar çiftin de aile dostu olması.

 

Eski karısının yeni aşkı ünlü oyuncuyu çıldırttı... O ikisi benim paramı yiyor... Midem bulanıyor

 

Costner’ın eski eşi Christine Baumgartner ile eski dostu Josh Connor, geçtiğimiz hafta bir alışveriş turunda görüntülendil

Başa dön tuşu