51 modacının katılımı ile 30 -31 Mart 2022 tarihinde Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleşecek olan Gelin Damat Fashion Day 'de, eşsiz gelinlik tasarımları görücüye çıkacak..

EVLENECEK ÇİFTLER  6. GELİN DAMAT FASHION DAY’İ İZLEMEDEN GELİNLİK ALMAYIN!

Önceki sene Wilma Elles, Özlem Yıldız, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer, İvana Sert, Tuğba Özay, Özge Ulusoy, Gizem Özdilli ve Zahide Yetiş‘in podyumda olduğu etkinlik, Türkiye ve Avrupa’nın  en büyük gelinlik defilesi unvanına sahip.

Gelin Damat Dergisi bünyesinde ve imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşen etkiliğin  sunumunu ise Ece Pirim ve Burak Törün üstlenecek.

Muğurtay yaptığı açıklamada ” Türkiye’nin her bölgesinden ve yurtdışından katılan 51 modacı ile birlikte  büyük bir heyecanla 2022 ‘nin gelinlik modasını sunmaya hazırlanıyoruz.  200 den fazla gelinlik modelinin sergileneceği defilemizde, 50 profesyonel mankenin yanı sıra, yine tanınmış birçok  manken podyumda olacaklar. Evlenecek çiftleri Gelin Damat Dergisinin önerdiği 51 modacının tasarımlarını izlemeye Adile Sultan Sarayı’na davet ediyorum. Gelindamat.com adresinden online kayıt oluşturup etkinliğe ücretsiz katılım sağlayabilirler veya tüm gün canlı yayınlarımıza katılabilirler. ” dedi.