Magazin

Eylul tumbar Kimdir?

İlk deneyimi olmasına rağmen, başarılı bir oyunculuk performansı sergileyerek, izleyicilerin dikkatini toplayan, çiçeği burnunda yeni oyuncu Eylül Tumbar kaç yaşında, nereli? Eylül Tumba oyunculuk eğitimini nerede aldı? Nerede oturuyor? Eylül Tumbar sosyal medya hesapları ne?

“Biz Kimden Kaçıyorduk” Anne adlı dizide Eylül Tumbar, Aslı karakterini canlandıran Türk oyuncudur.

Eylül Tumbar nereli? Dizi, 2016 yılında yayınlanan Japon yapımı “Mother” dizisinden uyarlanmış ve 2018-2019 yılları arasında Türkiye’de yayınlanmıştır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’deki Bambi rolüyle son günlerde adından çok söz ettiren genç oyuncu Eylül Tumbar’ın birçok kişi tarafından gelecek vadettiği ifade edilmekte.

Kişisel hayatı merak edilen Eylül Tumbar, edinilen bilgilere göre ise 21 yaşında. Bambi rolüyle şimdiden hafızalara kazınan Tumbar, İzmir’in Çeşme ilçesinde yaşamakta. Eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nde tamamladı.Eylül Tumbar kaç yaşında? Eylül Tumbar, Aslı karakteriyle dizideki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

İddiaya göre, Eylül Tumbar, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi için 7-8 kez deneme çekimine katılım sağladı. Tumbar, bu deneme çekimlerinin sonucunda Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?’nin Bambi’si olma şansını elde etti.

Başa dön tuşu