Magazin

Göbeği, baseni kağıt gibi yapacak! “Gece yatmadan…” 16 kiloyu bir çırpıda verdiren Nurgül Yeşilçay diyeti!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, son dönemdeki etkileyici kilo verme süreciyle adından söz ettiriyor. Sağlıklı yaşam tarzı benimseyerek 16 kilo veren Yeşilçay, göbek ve basen bölgelerindeki fazlalıklardan kurtulduğunu ve selülitlerle vedalaştığını belirtiyor. Bu başarılı değişim, Yeşilçay’ın yeni yaşam biçimi ve kilo verme süreci hakkında merak uyandırıyor. İşte, Nurgül Yeşilçay’ın zayıflama serüveni ve uyguladığı yöntemler hakkında tüm detaylar…

Göbeği, baseni kağıt gibi yapacak! Gece yatmadan... 16 kiloyu bir çırpıda verdiren Nurgül Yeşilçay diyeti!

son zamanlarda verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü oyuncu, sağlıklı bir şekilde kilo verme yolculuğunu anlatırken, tatlı tüketiminden uzak durmanın ve düzenli egzersiz yapmanın önemine vurgu yapıyor.

geçtiğimiz yıllarda sağlıklı kilo verme yöntemi olan aralıklı oruçla forma girdi. Sağlıklı yaşam tarzını benimseyen Yeşilçay, aralıklı oruç sayesinde sadece yağdan kilo kaybederken kaslarını koruduğunu belirtiyor.

Yeşilçay’ın uyguladığı diyet programıyla tamı tamına 16 kilo verdiği öğrenildi. Aralıklı oruç yöntemiyle sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlayan oyuncu, sabahları bir süre yemek yemeyerek günü aç kapatıyor ve akşamları yatmadan 4 saat önce yemek yemeyi bırakarak vücudunun dinlenme sürecine geçmesine olanak tanıyor.

Başa dön tuşu