Magazin

Gülden Karaböcek “Çorbacıdan” sonra “Dönerci” de sahne almış

Çorbacıda sahne aldığı haberleri ile magazin gündemini süsleyen Gülden Karaböcek’in İstanbul’da bir dönercide de sahne aldığı ortaya çıktı. 15 günde bir dönerci de sahne alan Karaböcek hayranlarını döner yerken sanatçı da şarkılarını seslendirdi.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ünlü şarkıcı Gülden Karaböcek’in dönerci de sahne aldığı ortaya çıktı. İstanbul’da kadınlar matinesi programında dönerci ve kebapçı salonunda çıkan ünlü ses 2 haftada bir sahneye çıktığı öğrenildi. Ben Olmalıydım, Sevsen Ne Olurdu?, Sen Evlisin, Nem Kaldı, Dilek Taşı, Hatıran Yeter şarkılarıyla bilinen 69 yaşındaki efsane sanatçı Gülden Karaböcek özel yaşantısı ile de gündemi günlerdir meşgul ediyor. İlerlemiş yaşına rağmen bir çorbacıda hala sahne alıyor olması hayranlarını üzerken, yeni görüntüsüne ne yorum yapılacak merak konusu oldu.

 

Yıllar önce eniştesi ile evlenen Gülden Karaböcek’in bu halini gören Akalın, “Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa izlesek” yorumunda bulunmuş tepkileri üzerine çekmişti.

Başa dön tuşu