Magazin

Gülşah Saraçoğlu doğal olan yerlerini açıkladı!

Ünlü isimler için tasarladığı iddialı kıyafetlerin yanı sıra özel hayatıyla da sıkça magazin gündeminde yer bulan Gülşah Saraçoğlu, katıldığı programda estetik tutkusundan bahsetti. İşlem yaptırmadığı yerleri sıralayan ünlü modacı, “Doğal olan hiçbir şeyi sevmiyorum” açıklamasıyla dikkat çekti.

Estetik bağımlısı Gülşah Saraçoğlu doğal olan yerlerini açıkladı

Yaptırdığı estetik işlemler sonrası adeta bambaşka biri olan Gülşeh Saraçoğlu, daha önce yaptığı açıklamada, “Yüz nakli yaptırdım diyebilirim. Botokslarım var. Kaz ayaklarına müdahale, dudak dolgusu bir tık elmacık kemiğinde botoks var. Göğüslerimi yeni yaptırdım” demişti.

“ALIN YAZIM SIRTIMA GELDİ”

‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına konuk olan ünlü modacı, estetik tutkusundan bahsederken çarpıcı ifadeler kullandı.

Estetik bağımlısı Gülşah Saraçoğlu doğal olan yerlerini açıkladı

 

Doğal olan hiçbir şeyi sevmiyorum. Her şey estetik, her şey plastik. Benim doğal olan, orijinal yerlerim; saçım, dişlerim, parmak izim ve kan grubum. Alın yazım sırtıma geldi çektirmekten (gülüyor).

Estetik bağımlısı Gülşah Saraçoğlu doğal olan yerlerini açıkladı

 

“YETER Kİ GÜZEL GÖRÜNEYİM”

Ünlü isim, “Yaş almak sizi korkutuyor mu?” sorusuna, “Yaş almak beni korkutmuyor ama bir yerim kırışınca sinir oluyorum. İsterse 70 yaşında olayım yeter ki cillop gibi görüneyim. Allah herkese sağlık versin. Her şeyden önce aslanlar gibi bir evladım var. Oğlumun çok uzun yıllarını görebilmeyi çok isterim. Evliliğini, çocuğunu görebileceğim bir ömrüm olsun isterim. Ben zaten 41 yaşındayım. 50 yaşında kadar bu kıyafetleri giyebilirim” yanıtını verdi.

Başa dön tuşu