Güncel HaberMagazin

Hadise, Murda ile gecelerde

Hadise, Murda ile gecelerde

Hadise, Murda ile gecelerde

Geçen yıl “İmdat” adlı bir şarkıya imza atan Hadise ile rap’çi Murda önceki gece Bebek’te buluştu.

Bebek Balıkçısı’nda yedikleri yemeğin ardından çıkışta görüntülenen Hadise, “Murda ile yeni bir şarkı çalışmasına başlıyoruz. Bugün çok konuşmayacağım. Sizlere kolay gelsin arkadaşlar” diyerek aracına bindi. Kendi arabalarıyla peş peşe Kuruçeşme’deki bir kulübe giden ikili, geceye burada devam etti. (Deniz BOY)

 

Hadise, Murda ile gecelerde

Murda mekândan Avrupa’daki konserlerinin organizasyonunu yapan Alper Ajda’yla birlikte ayrıldı. 

İKİNCİ KEZ ANTALYA’DA

Guy Ritchie imzalı “Servet Operasyonu” filminin çekimleri için 2 ay Antalya’da kalan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jason Statham
yeniden kente geldi.

 

Hadise, Murda ile gecelerde

Konakladığı otelden paylaşım yapan oyuncu, “Geri dönmek harika” dedi. Statham’ın paylaşımına Türk takipçileri de yoğun ilgi gösterdi. 

3 YILDIR HAMİLEYİM

Dream Türk’ün sevilen programı “50 Fifty”, Merve Özbey’in “Sahi” şarkısına çektiği klibin setine konuk oldu.

 

Hadise, Murda ile gecelerde

 

Emel Yalçın’ın sorularını yanıtlayan Merve Özbey, Türkiye’nin en hızlı klip çeken sanatçısı olduğunu söyledi. İlk çocuğunu 2021’de, ikinci bebeğini de geçen eylül ayında kucağına alan şarkıcı, annelikle ilgili soruya yanıt verirken ilginç bir açıklama yaptı: “3 yıldır düzenli hamileyim!” Programın yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de ekranda olacak.

HAYALET MODUNDA DAHA ÇOK EGZERSİZ

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Emina Jahovic, karın kaslarını sergilediği bir fotoğrafını Instagram sayfasına ekledi. Düzenli olarak spor yapan şarkıcının paylaşımına takipçilerinden yorum yağdı.

 

Hadise, Murda ile gecelerde

Jahovic daha önce de spor salonundan bir paylaşım yaparak altına şöyle yazmıştı: “Kendine 6 ay ver. Hayalet moduna geç, çok çalış, daha çok egzersiz yap, Tanrı’ya dua et ve istikrarlı kal.”

Başa dön tuşu